Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип

Юні старосільські аграрії достойно презентували Херсонщину на Всеукраїнському зльоті

  Учні Старосільської ЗОШ  знову, уже традиційно, радують своїх односельців та аграріїв Херсонщини своїми перемогами. Цього разу вони стали призерами ІІ етапу Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових аграрних об’єднань закладів загальної середньої та позашкільної освіти, який був проведений у м.Львів з 7 по 9 жовтня. Учасники зльоту (Кобеляцький Тарас, Чекамова Поліна, Мудра Анна) в рамках заходу відвідали зоологічний музей біологічного факультету Львівського національного університету імені І.Франка та навчально-освітню виставку «Планета ЗОО». Але  найбільше юних аграріїв вразила екскурсія до фермерського господарства «Західний равлик» (с.Солонка), яке активно займається вирощуванням і розведенням їстівних равликів,  та прогулянка «Вулицями вечірнього Львова» з відвідуванням кавової копальні, майстерні шоколаду та багатьох інших цікавих історичних об’єктів.

     Тарас Кобеляцький зі своєю дослідницькою роботою «Урожайність столових сортів винограду в умовах півдня України» показав ґрунтовні знання і практичні навички, набуті у процесі роботи за обраною темою дослідження і здобув ІІ місце у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт у секції «Садівництво».

     Організаторів  та журі Зльоту вразила виставка-презентація «Щедрість рідної землі» від команди з  Херсонщини. За  експозицію практичних здобутків  та відкритий творчий звіт юні старосільські аграрії отримали Грамоту за ІІІ місце у номінації «Відкритий творчий звіт».

      Одним з важливим етапів проведення Зльоту були педагогічні читання на тему «Формування підприємницької компетентності в умовах закладів загальної середньої та позашкільної освіти», участь у яких взяли і керівники нашої команди – Т.П.Гавриленко та О.М.Кобеляцька. Вони змістовно  обмінювалася з колегами власними здобутками й напрацюваннями у сфері передового педагогічного досвіду навчання і сільськогосподарської праці учнівської молоді на шкільних учнівських навчально-дослідних земельних ділянках та отримали відповідний Сертифікат.

    Вітаємо команду юних аграріїв, учнівський, батьківський і педагогічний колектив Старосільської ЗОШ І-ІІІ ступенів  з новим успішним здобутком на всеукраїнському рівні та бажаємо їм нових успіхів та яскравих перемог на цій ниві.

 С.Щербань