Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип

Юннати завітали у гості до військовослужбовців

 У переддень важливих для нашої країни свят   комунальним закладом «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директор Вітренко Е.В.)  спільно з військовою частиною А 1836 м.Херсона  (начальник Бобух Р. В.) проведено захід «Наша слава не вмре, не загине…».  Адже саме 14 жовтня  відзначається День українського козацтва,  День захисника України та  православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці.

11 жовтня  2019 року вихованці гуртків «Основи екологічних знань» (керівник Вітренко Е.В.) та «Природа  і фантазія» (керівник Лукіна С.В.) завітали у гості до військової частини  та стали  учасниками даного заходу.

«Подвиги захисників України — це та велика і велична правда історії. Це взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина. Бажаю Вам незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я, звершення всіх Ваших мрій і побажань, високих досягнень у нелегкій праці»,- такими словами розпочала захід директор Центру Ельвіра Вітренко.

Офіцер відділення морально-психологічного забезпечення Риков Олександр Юрійович провів екскурсію по території військової частини та вікторину, що містила запитання на військову тематику. Із задоволенням діти прийняли участь стройовій та фізичній підготовці.