Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип

У закладах освіти Нижньосірогозького району було проведено щорічну Всесвітню акцію «16 днів проти насильства»

У закладах освіти Нижньосірогозького району було проведено щорічну Всесвітню акцію «16 днів проти насильства» .

 У рамках зазначеної акції з 25 листопада по 10 грудня 2019 року з метою привернення уваги здобувачів освіти до потреб подолання насильства, забезпечення рівних прав жінок та чоловіків, протидії торгівлі людьми у школах було проведено ряд тематичних заходів.

Зокрема, для учнів 5-8 класів були проведені виховні години «Ми за життя без насильства»; для учнів старшої школи було презентовано соціальний проект «Поряд у потрібну мить» та організовано перегляд мультимедійних презентацій «Насильство в сім’ї та права дитини», «Знай свої права».

Здобувачі освіти 1-4 класів взяли участь у конкурсі дитячого малюнку «Світ без насильства очима дітей» та конкурсі плакатів «Щасливе дитинство без насильства».

 Практичні психологи  провели профілактичні бесіди зі здобувачами освіти «Види насильства та шляхи протидії».

 Учні Нижньоторгаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів провели соціальний  флешмоб « Ми проти насильства», під час якої діти відвідали різні об´єкти села Нижні Торгаї (сільраду, комунгосп, магазини,  вулиці  села )  і провели інформаційну 5 – хвилинку щодо вищезгаданої  акції, видів насильства та засобів його протистоянню .

У Вербівському ЗПЗСО вчителі української мови написали з учнями 10-11 класів твори-роздуми на тему «Насильство в сім’ї руйнує її», «Щастя моєї родини».