Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип

Розпочато всеукраїнське навчання з метою освоєння методик комплексної оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами для працівників інклюзивно-ресурсних центрів

04 червня 2019 року в Херсонській області на базі Херсонського обласного ліцею Херсонської обласної ради розпочався тренінг для працівників інклюзивно-ресурсних центрів по використанню сучасних методик комплексної оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами.

У програмі тренінгу – навчання роботі з сучасними міжнародними психодіагностичними методиками WISC-IV, Leiter-3, Conners-3, PEP-3 та CASD. Саме вони допомагають визначити сильні та слабкі сторони у розвитку дитини, організувати навчальний процес так, щоб кожна дитина змогла максимально реалізувати свої здібності.

Це навчання дасть можливість застосовувати єдиний підхід до комплексної оцінки розвитку дітей по всій країні.

Запропонований тренінг – п’ятитижневий і складається з трьох етапів. Після його проходження слухачі мають скласти випускний іспит.

Комплексна психолого-педагогічна оцінка розвитку дитини є надзвичайно важлива для визначення оптимального освітнього маршруту для кожної дитини з особливими освітніми потребами.

Бажаємо успіхів у навчанні!