Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип

Патріотичне виховання малюків-дошкільнят у Іванівському районі

За нашу рідну Україну,

Що зберегли за всі віки,

Низький уклін і тричі «Слава»,

Українські захисники!

 6 грудня –  День  Збройних Сил України. Це свято тих, хто ладен у будь-яку хвилину родину захищати і рідну Україну!

 Активно відбулося відзначення свята і у закладах дошкільної освіти Іванівського району. До Агайманського дошкільного закладу «Барвінок»     запросили гостей – військово-демобілізованих Ломакіна Геннадія та Валявського  Дениса.  

 Діти готувалися до зустрічі і вона пройшла в теплій, дружній атмосфері. Солдати ділилися з малюками  своїми  спогадами  про  службу в лавах Збройних Сил України. Більшу зацікавленість виявляли хлопчики, адже їх у групі найбільше, але й  дівчатка не сумували. Гостям дошкільнята подарували не лише вірші, таночки,  пісні, а й продемонстрували свою фізичну  вправність  у командних  іграх-естафетах. Звичайно гості не залишилися осторонь, а показали малюкам свої  фізичні навики: віджимання від підлоги, повзання по «пластунські» і, навіть, стрибки з м’ячем. Від зустрічі  усі  і дорослі, і малі  отримали  позитивні емоції, неочікувані  враження.  Також  дітлахів  зацікавила військова форма, отож вони  її не лише  розглядали, але  й  з особливою гордістю приміряли військові берети.

 У Новодмитрівському дошкільному навчальному закладі «Ромашка» до Дня Збройних Сил України проведено спортивну розвагу в старшій групі. Перемогла дружба.

Якщо тверда хода солдата,

Дзвінкішим буде сміх дітей!

Щиро вітаємо зі святом!