Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип

Освітяни області взяли участь у тренінгу

12 грудня у приміщені Департаменту освіти відбулося навчання представників закладів освіти області по роботі з електронною інформаційно-освітньою системою «Мій Клас».

Під час тренінгу представник компанії-постачальника програмного засобу ознайомив та продемонстрував присутнім можливості електронної платформи та надав вичерпну консультацію по роботі з програмним засобом.

Довідка

У 2019 році за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету на підвищення якості освіти на умовах співфінансування придбано 743 ноутбука на суму близько 11 млн 650 тис. грн.

Відповідно до Порядку використання коштів субвенції комп’ютерне обладнання постачається за черговістю до опорних закладів, закладів освіти І-ІІІ ступенів та доведенням співвідношення загальної кількості комп’ютерної техніки в закладі до кількості здобувачів освіти
 з розрахунку 1 до 10. На сьогодні у межах наявних видатків комп’ютерну техніку отримає 40 закладів повної загальної середньої освіти області.

Ноутбуки, що передаються для використання в освітньому процесі, на базі процесору Intel Pentium мають попередньо встановлену ліцензійну операційну систему з безкоштовними оновленнями, підтримкою роботи у локальній обчислювальній мережі з доменною організацією та україномовним інтерфейсом.

Також особливістю наявного програмного забезпечення даної техніки є схвалена до використання комісією з інформатизації закладів освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України з інформатизації закладів освіти електронна інформаційно-освітня система «Мій Клас», яка включає в себе:

  • Помічник вчителя: можливість видачі домашніх завдань із банку завдань згідно вибраної теми; автоматичний облік результатів з автоматичним відображенням результатів виконання робіт в електронному журналі; аналіз засвоєного матеріалу; виявлення проблемних тем у програмах різних шкільних предметів.
  • Тренажер для учнів за освітньою програмою. Завдання включають елементи зображень фігур, тварин, побутових предметів та інше, що дозволяють сприймати завдання, як повсякденні життєві ситуації. Наявний генератор завдань та кроків їх вирішення. Можливість створення свого незалежного завдання.