Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип

Колективи закладів освіти Каланчацької селищної ради долучилися до проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Колективи закладів освіти Каланчацької селищної ради з 25 листопада по 10 грудня 2019 року долучилися до проведення щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».
Особливу увагу було приділено питанням домашнього насилля, а також формуванню нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля, у тому числі шкільного боулінгу.
Початком стало створення інформаційного інтерактивного стенду «Захисти життя – зупини насильство!»
У шкільних бібліотеках підготовлено тематичні книжкові виставки «Ми проти насилля» та розміщено інформацію «Батькам про права дитини», «Як захищені права дітей в Україні?».
Проведено анкетування учнів, де головним питанням було: «Поширення та форми насильства в школі».
Також було проведено низку тематичних виховних заходів, конкурсів, психологічних тренінгів, бесід «На захисті дитини від насильства стоїть закон». До роботи залучили й батьків, які відповідально поставилися до акції «Батьківська квітка любові».
Проведено тренінги для здобувачів освіти 10-11 класів «Шляхи протидії торгівлі людьми», а також перегляд фільму «Небезпечна гра».
Найиолодші взяли участь у конкурсі «Наші долоні проти насильства» та конкурсі малюнків «Зупинимо насильство разом», а старшокласники були залучені до конкурсу шкільних газет на тему «Розвиток у сучасної молоді культури толерантності», проведення виховних годин на тему «Види і форми насильства в сім’ї», «Попередження домашнього насильства», «Життя це мить. Зумій його прожити».
Учнями 7-б класу ОЗ «Каланчацький ЗПЗСО № 1» створено відеоролик «Будь добрішим!».