Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип

Відбулися установчі збори з формування складу регіональної молодіжної ради при Херсонській обласній державній адміністрації.

04 червня 2019 року в конференц-залі Департаменту освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації відбулися установчі збори з формування складу регіональної молодіжної ради при Херсонській обласній державній адміністрації.

Молодіжна рада при обласній державній адміністрації як постійно діючий консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1198                                    «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи»  для забезпечення участі молоді в управлінні державними справами, здійснення контролю за діяльністю органів виконавчої влади у сфері молодіжної політики, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з молоддю, врахування думки молоді під час формування та реалізації державної молодіжної політики.

Шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі молодіжної ради та запропоновані інститутами громадянського суспільства, обрано її склад та керівництво.

До складу створеної ради увійшли представники молодіжних рад та громадських організацій органів місцевого самоврядування області.

Головою  регіональної молодіжної ради при Херсонській обласній державній адміністрації обрано Павла Шелухіна, який є членом громадської організації «Імпульс Херсонщини» та молодіжної ради при Херсонському міському голові.