Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип

Відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти Херсонської області

Традиційно напередодні нового навчального року, цього року – 14 серпня, за участі Левенець Ніни Іванівни, заступника директора Департаменту освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації – начальника управління дошкільної, загальної середньої освіти, відбулася нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти Херсонської області.

Учасники наради піднімали проблеми сільської освіти, формування мережі малокомплектних шкіл. Адже, оптимізація мережі закладів загальної середньої освіти за сучасних умов – це одне з найактуальніших та найбільш витратних соціальних завдань, покладених на органи місцевого самоврядування. У ході обговорення були окреслені можливі шляхи вирішення найактуальніших проблем.

Одайник Світлана Федорівна, проректор з питань зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти Херсонської академії неперервної освіти Херсонської обласної ради, розповіла про впровадження  освітнього проекту «Крок до херсонського ВИШу», його ефективність та представила узагальнені здобутки по його завершенню.

Про результативність участі здобувачів освіти області у зовнішньому незалежному оцінюванні доповідав Кирпенко Максим Юрійович, директор Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти.    

Херсонщина пишається випускниками, які отримали 200 балів з математики. У цьому році найвищу кількість балів отримали 2 випускники:  з Херсонської гімназії № 3 та Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів      № 31    з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов Херсонської міської ради.                          

          По завершенню наради учасники отримали відповіді на актуальні питання. 0