Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип

Всеукраїнський тиждень права в Любимівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

 Одним із завдань сучасної шкільної  правової освіти є вміння учня орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроці правознавства просто неможливо, тому в Любимівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Іванівського району щороку проводиться Всеукраїнський тиждень права,  який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи.

На початку Тижня бібліотекарем школи Тутовою Оксаною Вадимівною було проведено книжкову виставку юридичної літератури «Знати і поважати свої права»». Мета заходу полягала у сприянні розвитку в учнів правової культури та формуванні активної громадянської позиції.

Вчителем  правознавства Лім Юлією Вікторівною проведено з учнями 8 класу Всеукраїнський  урок  «Права людини» з нагоди проголошення  Загальної  Декларації прав людини. Під час проведення Всеукраїнського уроку акцентовано увагу на те, що основна мета нашої держави – навчити людей, які в ній проживають, не тільки користуватися правами, але і дотримуватися правової поведінки у відносинах з іншими людьми, установами.

З учнями 9 класу вчителем Лім Юлію Вікторівною разом з  сільським бібліотекарем  Онопко Мариною Ігорівною проведено правознавчий брен-ринг «Знавці права». Захід було спрямовано на закріплення знань учнів про декларовані в Конституції України права, свободи та обов’язки людини та громадянина, про органи державної влади України, зокрема законодавчі, їх функції та повноваження, а також виховання в учнів почуття патріотизму поваги до рідних, однокласників, учителів. Закінченням заходу став флешмоб «Обізнана молодь знає права, їх захищати готова вона!». Своїми різнокольоровими долоньками учні показали що вони знають свої права та готові розповісти всіх хто ще не знає.  

Вищезазначені правові заходи сприяли підвищенню зацікавленості учнів до вивчення правознавства. Робота над формування правових відносин продовжується і далі. Вона сприяє розширенню правових знань учнів, формує вміння співвідносити в життя норми моралі та права, застосовувати правові знання в повсякденному житті.

Автор Юлія Лім, вчитель правознавства