Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип

Вихованці комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради взяли участь у ХІV Всеукраїнській філософській історико – краєзнавчій конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід»

Вихованці комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради у складі делегації Херсонської області до якої входили здобувачі освіти з Каховського, Великолепетиського районів та територіальної громади Асканія Нова взяли участь у ХІV Всеукраїнській філософській історико – краєзнавчій конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід», яка проходила 26 по 28 лютого 2020 року у місті Харків.

Всього у конференції взяла участь учнівська молодь із 17 областей України та м. Київ (265 учасників) – це юні краєзнавці-дослідники життя та творчості мандрівного філософа Г.Сковороди, глобальних проблем людства, духовних скарбів рідного краю.

Програмою конференції була передбачена робота 6 секцій, засідання яких проходило на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.


У чотирьох з шести секцій представники Херсонської області захищали свої роботи, а саме: «Глобальні проблеми сучасності», «Етнографія рідного краю», «Духовні скарби мого краю» та «Г.С. Сковорода: життя, творчість, погляди»


По завершенню роботи секцій, для учасників конференції організовано оглядову екскурсію містом Харків.

Другий день конференції проходив в селі Пархомівка, що за 100 кілометрів від Харкова, на базі Пархо́мівського істо́рико – художнього музею.
Музей має унікальну колекцією творів мистецтва. Серед експонатів – картини всесвітньо відомих митців Пабло Пікассо, Каміля Піссарро, Казимира Малевича, Василя Кандинського, Тараса Шевченка та інших.
Делегація побувала в Пархомівці та з’ясувала, як зі шкільного хобі сільському музею вдалося перетворитися на Лувр у мініатюрі.


Доповіді всіх учасників конференції були надруковані в збірці тез науково-дослідницьких робіт «ХІV Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід» та вручені кожному учаснику.


Дякуємо КЗ «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради за чудову проведену конференцію та насичену програму заходу.