Герб України Херсон

Управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації

  • Адреса приймальні: м. Херсон, вул. Морська, 13
  • Графік роботи: Понеділок - П’ятниця: 08:00 - 17:00
  • Вихідні: Субота, Неділя
  • тел./факс (0552) 45-52-96
  • e-mail: up-osvit@khoda.gov.ua
Логотип

Взаємообмін групами дітей пільгових категорій між областями України триває!

У рамках взаємообміну групами дітей пільгових категорій між регіонами України у серпні поточного року до дитячих оздоровчих таборів, розташованих на узбережжі Чорного моря, на відпочинок завітали 250 дітей пільгових категорій із Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської та Луганської областей.

Діти забезпечені повноцінним харчуванням, цікавими розважальними заходами та відпочинком на морі.

У свою чергу 40 дітей пільгових категорій Херсонської області наразі відпочивають на дитячій туристичній базі «Говерла» Івано-Франківського державного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді, що розташована у с. Ворохта Яремчанської міської ради.

Також 51 дитина Херсонщини відпочиває у дитячому оздоровчому закладі «Лісова пісня», що розташований у м. Борщів Тернопільської області.

Група дітей, батьки яких брали (беруть участь) в АТО/ООС від Херсонської області, у серпні 2019 року готується відвідати дитячий заклад оздоровчого типу «Нафтуся Прикарпаття», що розташований у с. Модричі Дрогобицького району Львівської області.

Нагадуємо, що у червні поточного року 180 дітей з Донецької та Луганської області відпочили у дитячому оздоровчому таборі «Лазурит Кемп» (с.Красне, Скадовський район, Херсонська область) за рахунок коштів місцевих бюджетів. Діти залишились задоволенні теплим морем та турботливим персоналом закладу.