Всеукраїнський юнацький фестиваль «В об’єктиві натураліста – 2018» завершив свою роботу

Автор Админ. Опубліковано в Новини Департаменту

З 29 по 31 травня 2018 року на базі позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Крилатий» Херсонської області відбувся фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2018» за темою: «Раціональне природокористування».

Організаторами Фестивалю під гаслом «Херсонщина об’єднує» виступили Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та комунальний заклад «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

Мета фестивалю – активізація роботи з учнівською молоддю щодо вирішення екологічних і природоохоронних проблем, залучення її до активної природоохоронної діяльності, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до природи.

Учасниками заочного етапу Фестивалю стали учні загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів – переможці обласних етапів Фестивалю з 22 областей: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької та Чернігівської областей.

У 2018 році на фінальний етап Фестивалю представлено 95 конкурсних робіт у номінаціях: «Краща фоторобота» (37 учасників), «Кращий слайд-фільм» (27 учасників), «Кращий відеоролик (відеокліп)» (18 учасників), «Кращий відеофільм» (13 учасників).

Цікавою була програма проведення фестивалю. Захоплююча, дивовижна екскурсія по єдиній в Європі справжній пустелі-заповіднику «Олешківські піски» та відвідування найбільшого незаселеного острову Європи, який, розташований в Україні, на Херсонщині. На згадку про Олешківську пустелю діти повезуть кварцовий пісок, яким власноруч наповнили саморобний мішечок, подарунок від юннатів Херсонщини.

Урочисте відкриття Фестивалю пройшло в дружній теплій атмосфері. Творчі виступи дітей Центру дитячої та юнацької творчості Скадовської міської ради Херсонської області (директор Лиховид О.М.) додали натхнення учасникам. Яскравим, несподіваним подарунком для всіх присутніх був повітряний змій, який спостерігав за дійством з висоти «пташиного польоту» (керівник гуртка Ємельянов В.К.).

Нагородження переможців та учасників відбувалося під час урочистого закриття Фестивалю. Разом із дипломами учасники отримали подарунки від Національного природного парку «Олешківські піски» (директор Непрокін А.В.) та Національного природного парку «Джиралгацький» (в.о. директора Коваленко В.М.).

Протягом двох конкурсних днів учасники проводили фотозйомку, а найкращу свою фотороботу надали для участі в очному етапі. За підсумками конкурсу призерами стали юннати з Запорізької, Житомирської, Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей.

Феєричне враження справила танцювальна програма хореографа табору «Крилатий». Всі діти були залучені до сучасних танців, завдяки яким почували себе в чомусь навіть краще своїх ровесників-однодумців, таких близьких за духом та світоглядом.

Символом справжнього Фестивального єднання стало святкове вогнище, яке надовго залишиться в пам’яті юннатів.

Сертифікат на проведення фінального етапу юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» у 2019 році отримав Миколаївський обласний еколого-натуралістичного центр учнівської молоді.

Всі учасники отримали масу позитивних вражень, знайшли нових друзів та ознайомились з чудовою природою Херсонщини, а отже – фестиваль «В об’єктиві натураліста-2018» запам’ятається надовго.

Trackback from your site.

Leave a comment

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01