Відбулася прес-конференція «ЗНО – 2019, що змінилося цього року»

Автор Админ. Опубліковано в Новини Департаменту

06 березня 2019 року в Департаменті освіти, науки та молоді  обласної державної адміністрації відбулася прес-конференція «ЗНО-2019, що змінилося цього року» за участю громадськості та ЗМІ.

Модератором заходу виступила Левенець Ніна Іванівна, заступник директора Департаменту освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації – начальник управління дошкільної, загальної середньої та спеціальної освіти, яка детально розкрила особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у  2019 році. Ознайомила з пілотним проектом Департаменту  «Крок до херсонського ВИШу», який реалізується  за підтримки голови обласної державної адміністрації.  Головна мета проекту – це допомога  випускникам закладів загальної середньої освіти Херсонщини, які навчаються у сільській місцевості, якісно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання й вступити до херсонського закладу вищої освіти.

Науково-педагогічними працівниками КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» розроблені 72-годинні програми з навчальних предметів для проведення занять з випускниками для проекту «Крок до херсонського ВИШу», які будуть використовуватися супервізорами під час практичного застосування набутих теоретичних знань у форматі зовнішнього незалежного оцінювання. У квітні 2019 року буде проведено тестування випускників – учасників проекту, за підсумками якого вони отримають сертифікати, що будуть підтверджувати право випускника на першочергове зарахування до закладів вищої освіти області.

Одайник Світлана Федорівна, проректор з питань зовнішнього оцінювання та моніторингу якості освіти комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради   розповіла про підготовку педагогічних працівників, які залучаються до роботи на пунктах проведення ЗНО.

Ігнатьєва Тамара Петрівна, методист методичного кабінету при управлінні освіти Херсонської міської ради,  ознайомила з організацією роботи пунктів проведення ЗНО та формування мережі.

Формула успішної здачі ЗНО полягає не тільки в бажанні дитини вчитися, самостійній системній роботі, а і наставницькому супроводі вчителя.

Про досвід організації перевезення дітей до пунктів тестування без жодного запізнення розповів Білоус Валерій Сергійович, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Білозерської селищної ради.

Trackback from your site.

Leave a comment

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01