У Вільненській школі провели сучасний урок англійської мови з використанням сучасних форм роботи та сучасних мультимедійних засобів

Автор Diana Shamrai. Опубліковано в Батькам, Новини Департаменту, НУШ Нова українська школа

30 січня 2019 року, у рамках роботи районного методичного об’єднання вчителів іноземної мови, у Вільненській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулася педагогічна зустріч вчителів англійської мови з актуального питання «Сучасний урок. Впровадження інтерактивних технологій навчання».
Заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель англійської мови Скіра Вікторія Миколаївна запросила колег на показовий урок з англійської у 6 класі за темою «Спорт». Активність та самостійність учнів на уроці, форми роботи (діалогічне мовлення, рольова гра, опорні схеми) – вразили присутніх. Робота проводилася в режимі: вчитель-учень, учень-учень. На уроці було використано сучасне обладнання – мультимедійний проектор, мобільні додатки, ноутбук.

З метою систематизації матеріалу та закріплення вивченого на уроці було використано леп-бук по темі «Спорт». Під час вивчення нової лексики учні користувалися мобільним додатком Google Translate. Даний сервіс дає можливість на тільки самостійно знайти переклад слова, а й прослухати транскрипцію носія мови. Рольова гра «Мій улюблений вид спорту» на уроці – здійснення взаємодії всіх видів мовленнєвої діяльності при активності учнів. З метою перевірки знань учнів було використано онлайн-сервіс Kahoot – інтерактивна навчальна гра. Це дає змогу учням використовувати мобільні телефони під час уроку з освітньою метою. Застосування Iнтернет-сервісу Plickers дозволило провести фронтальне опитування у тестовій формі. Форма роботи з QR кодами (вправа «Займи позицію») дозволила об’єднати знання і вміння, навички учнів з теми.

Великою підтримкою у справі формування комунікативної компетенції з іноземної мови є позакласна робота з предмета. Учні Вільненської ЗОШ разом з вчителем підготували захід «English in our life». Вони продемонстрували навички володіння англійською мовою у віршах, піснях, сценках. Цікавий урок та позакласний захід збагатили досвід кожного присутнього педагога.
Учителі іноземної мови також опрацювали питання теоретичного блоку та практичну частину.

Знання іноземної мови дає додаткову можливість для самореалізації особистості в сучасних умовах. І саме в школі формуються базові механізми іншомовного спілкування, які в майбутньому зможуть розвиватись і вдосконалюватись її випускниками відповідно до їхніх вимог.

 

Trackback from your site.

Leave a comment

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01