Шановні колеги!

Автор Админ. Опубліковано в Новини Департаменту

Запрошуємо Вас прийняти участь у тренінгах за програмою модулю підвищення кваліфікації педагогічних працівників установ загальної середньої освіти «Електронне освітнє середовище загальноосвітнього навчального закладу», які проводяться спільно з Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Це гарна можливість навчитись чомусь новому та відвідати Одесу – перлину у моря!

Більше 2000 навчальних закладів, що зареєструвались на порталі https://e schools.info, отримали платформу для створення багатофункціонального сайту з майданчиком для комунікацій між вчителями, батьками та учнями, підтримку електронних журналів і щоденників, технічну підтримку користувачів.

Навчальні заклади не несуть матеріальних витрат на розробку, дизайн та хостинг, але отримали повноцінний сайт з необмеженим місцем під файловий архів, фотогалерею тощо.
Зазначимо, що всі ці сервіси на порталі https://e schools.info надаються БЕЗКОШТОВНО!

До нас звертаються багато педагогічних працівників з проханням провести навчання роботі з сервісами «E-schools».

Київська енергетична агенція спільно з Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти (ХОІППО) повідомляють про проведення інтенсивних тренінгів за програмою модулю підвищення кваліфікації педагогічних працівників установ загальної середньої освіти «Електронне освітнє середовище загальноосвітнього навчального закладу».

Програма навчального модуля орієнтована на педагогічних працівників установ загальної середньої освіти, які мають базовий рівень комп’ютерної грамотності та бажають на практиці впроваджувати нові інформаційно-комунікаційні технології у навчальний процес. Опрацювання модулю передбачає оволодіння технологіями та навичками роботи на платформі e Schools.info.

Цільова група навчального модуля – педагогічні працівники всіх категорій (вчителі початкової школи, вчителі предмету «Інформатика», методисти, педагогічні працівники, які викладають інші предмети), керівні кадри (директори, їх заступники) та класні керівники.

Програма модулю розрахована на 36 годин i реалізується за допомогою очної та дистанційної форм навчання, яке складається з курсу теоретичної підготовки (16 годин) та відпрацювання практичних навичок шляхом розгортання сайту власного навчального закладу на платформі e Schools.info з використанням сервісів електронних журналів та щоденників (20 годин).

Учасникам тренінгів, які успішно захистять проект по розгортанню сайту власного навчального закладу видається сертифікат.

Планується формування трьох навчальних груп на базі Одеського обласного гуманітарного центру:
29.05.2018 р. – 3.06.2018 р. – 20 осіб;
4.06.2018 р. – 10.06.2018 р. – 30 осіб;
26.09.2018 р. – 30.09.2018 р. – 40 осіб.

Більш докладна інформація про умови перебування учасників та реєстрація на тренінги буде розміщена за посиланням https://goo.gl/forms/S0ynHwBNTzKmii0i2. (Посилання розміщено на порталі https://e schools.info в розділі «Новини»).

Електронні журнали і щоденники використовують практично у всіх розвинених країнах світу. Їх впровадження передбачено Концепцією розвитку електронного урядування в Україні (розпорядження КМ України від 20 вересня 2017 р. № 649-р).

Контактна особа від ТОВ «КИЇВСЬКА ЕНЕРГЕТИЧНА АГЕНЦІЯ» Безрученко Володимир Сергійович, bezruchenkovs@gmail.com, тел. +38050 3 444 999, +38068-944-59-35

Trackback from your site.

Leave a comment

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01