Проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з авіамодельного, ракетомодельного спорту та повітряних зміїв

Автор Админ. Опубліковано в Новини Департаменту

3 14 по 16 червня комунальним закладом «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради у місті Скадовську проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з авіамодельного, ракетомодельного спорту та повітряних зміїв.У змаганнях взяли участь 21 команда, 67 вихованців технічних гуртків області з Білозерського, Великолепетиського, Генічеського, Голопристанського, Олешківського, Скадовського, Чаплинського районів та міст Каховка, Нова Каховка, Херсона.

Перші місця у змаганнях посіли команди: з авіамодельного спорту — комунальний заклад «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради, з ракетомодельного спорту — Херсонський міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради, у змаганнях з повітряних зміїв – комунальний заклад «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.Найкращі результати в особистій першості у змаганнях з ракетомодельного спорту (у 4-ох класах моделей) показали вихованці Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради (Андрющенко Сергій, Федоров Микита), які отримали найбільшу кількість медалей у цих змаганнях.

У змаганнях з повітряних зміїв (6 класів моделей) кращі місця здобули вихованці Білозерської районної станції юних техніків (Атаманенко Сергій), Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради (Зуєв Андрій, Котрубенко Катерина), комунального закладу «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (Агеєв Георгій) та Скадовського центру дитячої та юнацької творчості (Іващенко Олексій).А переможцем змагань з авіамодельного спорту (у 6-ти класах моделей) стали: Ливицький Андрій (комунальний заклад «Станція юних техніків» Каховської міської ради), Курочкін Ілля (Станція юних техніків Новокаховської міської ради), Терещенко Гліб (Білозерська районна станція юних техніків), Кушнаренко Максим (комунальний заклад «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради), Репетун Олександр (Олешківська районна станція юних техніків) та Філло Ілля ( комунальний заклад «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

Команди-переможці нагороджені кубками та дипломами, 47 учасників в особистій першості нагороджені медалями та дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів.

Під час змагань учасники не тільки змагалися, але й відпочивали: купалися у морі, басейні, брали участь у розважальних заходах.

Повідомлення з вашого сайту.

Залишити коментар

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01