Обласний семінар – практикум керівників гуртків                                       початкового – технічного моделювання «Можливості використання  інтерактивних технологій у роботі гуртків початкового – технічного моделювання»

Автор Diana Shamrai. Опубліковано в Новини Департаменту, Новини Херсона, Разное

Останні технологічні досягнення вплинули на багато сфер нашого життя і змінили те, як ми спілкуємося, співпрацюємо, вчимося і, звичайно, навчаємо інших.

20 лютого цього року у комунальному закладі ” Центр науково-технічної творчості учнівської молоді” Херсонської обласної ради   (КЗ “ЦНТТУМ” ХОР) відбувся обласний семінар – практикум керівників гуртків початкового – технічного моделювання «Можливості використання  інтерактивних технологій у роботі гуртків початкового – технічного моделювання».

Родзинкою  семінару – практикуму стало проведення навчального квесту, який підготувала і провела на високому методичному рівні методист  КЗ “Центр позашкільної освіти” Голопристанської районної ради  Новікова Анна Олександрівана. Учасники семінару на 35 хвилин стали дітьми і випробовували всі завдання на собі. Після квесту, проаналізувавши захід, учасники семінару знайшли багато нових способів застосування даного заходу чи його елементів на заняттях гуртка.

Цікавим  та корисним досвідом роботи «Створення дидактичних матеріалів для гуртка  початкового – технічного моделювання за допомогою інтерактивних технологій» поділилася  Тарасова Тетяна Сергіївна,  завідувач методичним відділом КЗ “ЦНТТУМ” ХОР, керівник гуртка  початкового –  технічного моделювання. Керівники гуртків знайомились з роботою скріншотера Lightshot  та роботою ресурсу  для створення інтерактивних вправ  LearningApps.org.

Для того, щоб мати можливість запропонувати вихованцям вибір, у нагоді стануть власний досвід і знання. Технології продовжують розвиватись, їх потрібно впроваджувати.

Співпраця може змінити наш досвід!

Trackback from your site.

Leave a comment

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01