ІIІ обласний турнір з військово-прикладних видів спорту серед вихованців гуртків військово-патріотичного напряму

Автор Diana Shamrai. Опубліковано в Новини Департаменту, Новини Херсона, Разное

В рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») 23 – 24 лютого 2019 року комунальний заклад “Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді” Херсонської обласної ради(далы – Центр) у провів ІIІ обласний турнір з військово-прикладних видів спорту серед вихованців гуртків військово-патріотичного напряму.

Турнір пройшов на базі ЗОШ №6 Новокаховської міської ради.

Відповідно до рознарядки у Турнірі взяли участь 198 учасника (22 команди) вихованців гуртків військово-патріотичного напряму, які працюють на базі закладів освіти Білозерського, Бериславського, Великолепетиського, Великоолександрівського,  Горностаївського, Новотроїцького, Олешківського, Верхньорогачицького, Нововоронцовського, Іванівського, Нижньосірогозького районів, міст Херсона, Каховки, Нової Каховки, Великокопанівської, Гладківської,  Хрестівської сільських рад, та Новорайської, Високопільської селищних рад.

Змагання проходили групах А і Б. У перший день 23 лютого у групі А змагались 10 команд, а 24 лютого у групу Б – 12 команд.

Учасники боролись за перемогу у таких видах:

«Впоряд»

«Влучний стрілець»

«Комплексна силова вправа»

«Смуга перешкод»

«Перетягування линви».

Крім участі у змаганнях учасники вправлялись у збиранні та розбиранні автомата, знайомилися з фотовиставкою «Джура крокує Херсонщиною» – де представлені заходи Центру в рамках гри «Джура».

У групі А переможцем стала команда гуртка «Джура» Центру, який працює на базі Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. У групі Б переможцями стала команда Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Новотроїцької районної ради.

Переможцем Турніру,  за підсумками двох днів 23 і 24.лютого 2019 року (груп А і Б), стала команда Новотроїцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Новотроїцької районної ради.

Trackback from your site.

Leave a comment

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01