«День відкритих дверей» юннатів Херсонщини до 100-річчя позашкільної освіти в Україні

Автор Админ. Опубліковано в Разное

 

08 вересня 2018 року на базі комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської  обласної ради (далі – Центр, директор Е.В Вітренко) в межах Всеукраїнської акції «День натураліста»  відбувся традиційний захід «День відкритих дверей».

До заходу долучилися здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти м.Херсона та їх батьки, колишні вихованці Центру, ветерани юннатівського руху Херсонщини. Загальна кількість присутніх – 150 осіб.

З привітальним словом до усіх присутніх звернулися головний спеціаліст управління Департаменту освіти, молоді та науки Херсонської обласної ради Бочевська Ольга Іванівна та директор Центру Вітренко Ельвіра Валентинівна та побажали юннатам і педагогам плідної роботи, творчого піднесення, позитивних вражень, щоб юннатівська сім’я збагачувалася здобутками й міцніла добром.

Після урочистої частини розпочали свою роботу майстер-класи та екскурсії. Цього року – це локації на навчально-дослідній земельній ділянці (заняття проводила керівник гуртка Пирожок Т.А.),  у теплиці (Усова Н.В.), музей Хліба (Коротка Т.О.), навчально-дослідницький тваринний комплекс (Хандусь А.В.); майстер-класи: «Лікарські рослини у нашому житті (Пирожок Т.А.), Малювання на камінцях (Лукіна С.В.), «Дослідження під мікроскопом» (Мудрак Т.О.), «Взаємозв’язки у природі» (Коваленко І.В.), «Створення штучної екосистеми – акваріум» (Хандусь А.В.).

Можливість безпосереднього спілкування з екзотичними «мешканцями» живого куточку екологічного Центру та отримані коментарі від наставників закладу полонила відвідувачів своєю цікавістю.

Приємно було те, що не лише діти, але й їх батьки виявили свої щире бажання прийняти безпосередню участь у житті та розвитку Центру.

Надзвичайно цікава інформація, отримана у музеї хліба, доповнила знання дітей у галузі хліборобства. Не менш захоплюючою була для них експозиція екзотичних тварин, де детально розповіли про манери поведінки та особливості життя представників фауни.

Представники природи рідного краю викликали не меншу цікавість, ніж тварини з далеких куточків нашої планети. Очі дітей світилися справжньою радістю, тим паче що можна було не лише дивитися, а й доторкнутися.

Велике задоволення працівників викликало те, що кількість дітей, які небайдужі до природи, не лише не зменшується, а щороку зростає. Тож, новий навчальний рік, сповнений нових вражень, пізнання та відкриттів розпочато!

 

Бажаємо юннатам  нових досягнень та успіхів!

Trackback from your site.

Leave a comment

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01