Виховуємо патріотів

Автор Админ. Опубліковано в Новини Херсона

Патріотизм – почуття соромливе та делікатне…

Побережи святі слова, не кричи про любов до

Батьківщини на всіх перехрестях.

Краще мовчки працюй в ім’я її блага та могутності… 

                                                                                                    В. Сухомлинський

 

21 листопада 2018 року в рамках роботи колегії відділу освіти районної державної адміністрації на базі Дружбівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Іванівського району відбувся районний семінар «Національно-патріотичне виховання як важлива складова формування та розвитку громадянських цінностей особистості», приурочений Дню Гідності та Свободи. В роботі семінару взяли участь начальник відділу освіти районної державної адміністрації Людмила Шикуленко, спеціалісти відділу освіти, керівники закладів загальної середньої освіти та їх заступники.

Заклад працює над виховною проблемою: «Формування національної свідомості та людської гідності, любові до рідної землі, родини, свого народу, бажання працювати задля розквіту держави, готовності її захищати».

Важливими завданнями виховної роботи закладу є: формування почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії, культурних та історичних  цінностей; правдиве й глибоке розкриття героїчного минулого нашої держави; виховання учнівської молоді на бойових традиціях старшого покоління й підготовка її до захисту своєї Батьківщини.

Семінар розпочався з виховного заходу у закладі дошкільної освіти «Ми – українці». Також учасникам семінару було представлено інтегрований урок у 6 класі з української літератури та історії на тему: «В. Рутківський «Джури козака Швайки» («На козацьких островах»). Твір про волелюбних, сміливих героїв, які вміють вистояти в складних ситуаціях. Тема боротьби українських козаків проти татарської орди» (вчителі: Очкаленко С.М. та Константінова С.А.).

На завершення було представлено досвід роботи закладу з національно-патріотичного виховання у вигляді мультимедійної презентації.

Trackback from your site.

Leave a comment

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01