Участь учнівської молоді Херсонщини V Всеукраїнській олімпіаді з філософії для школярів

Автор Админ. Опубліковано в Новини Херсона

Олімпіаду з філософії для школярів щорічно проводять Національний центр «Мала академія наук України» та факультет філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова задля популяризації філософської освіти та заохочення молоді до творчого, креативного і критичного мислення.

У Києві 15-18 листопада 2018 року відбувся підсумковий очний етап V Всеукраїнської олімпіади з філософії для школярів, де прийняли участь три представника талановитої молоді Херсонської області:

 1. Кравченко Галина Володимирівна, здобувач освіти8 класу Дем’янівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Ніжньосірогозької районної ради;
 2. Беленчук Софія Валентинівна, здобувач освіти 10 класу Голопристанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів філологічного та природничо-математичного циклів Голопристанської міської ради;
 3. Верхоломова Каріна Юріївна, здобувач освіти 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпровському національному університеті.

Крім виконання олімпіадних завдань, написання ессе учасники активно брали участь у пізнавальних квестах, майстер-класах, які проводили для них викладачи  факультету філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Серед переможців олімпіади вже другий рік поспіль є учні закладів освіти м.Херсона. Верхоломова Каріна зайняла ІІІ місце у секції англійської мови (11 клас), ессе англійською мовою якої було відзначено членами журі.

Для учасників олімпіади була підготовлена організаторами цікава культурна програма. Нудьгувати не було коли. Школярам запомяталася екскурсія до музею українських меценатів – родини Ханенко. Також, перегляд захоплюючих фільмів філософського спрямування та інші заходи сприяли формуванню у дітей сталого інтересу до філософії як цікавої науки.

Trackback from your site.

Leave a comment

 • Icon 01

 • Icon 01

 • Icon 01

 • Icon 01

 • Icon 01

 • Icon 01

 • Icon 01

 • Icon 01