У закладах освіти Іванівського району пролунали мелодії Останнього дзвоника

Автор Админ. Опубліковано в Новини Херсона

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.

Ось і настав цей святковий і урочистий день! Шкільні подвір’я наповнюються гомінкою дітворою. Море квітів, щасливих облич, чаруючих посмішок. Разом з учнями радіють і батьки. Ще хвилинка… і довгоочікуване свято починається.

Ведучі Домантович Яна і Варава Віталій запросили всю шкільну родину Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів до «Вернісажу». Шанованими гостями на святі були вчителі-ветерани і сільський голова Сібільова Світлана Семенівна.

Із словами привітання до присутніх звернулася директор школи Кидалова Валентина Володимирівна, Сібільова Світлана Семенівна. Згідно з сільською програмою «Обдарована дитина» за перемоги у районних, обласних і всеукраїнських конкурсах учням школи були вручені сертифікати на отримання грошових премій. На святкову лінійку завітали випускники школи – дев’ятикласники зі своїм класним керівником Атажановою Ларисою Сергіївною, випускники 4 класу зі своїм вчителем Трохимчук Наталією Миколаївною і найменші – першачки з Домантович Вітою Петрівною. Переливалися мелодії, одна змінювала іншу. Перша мелодія зазвучала з уст дев’ятикласників піснею «Останній дзвоник», їх підхопили четвертокласники – піснею «Блакитний вагон». А ось першачки-метелики причарували всіх своїм танком разом із мамами-ромашками.У Дружбівському НВК урочисте дійство проходило за українськими традиціями, але не без сучасних ноток. Велика увага була приділена випускникам та активним зіркам НВК. Звісно, не обійшлось без сліз, особливо під час промов батьків та класного керівника. А взагалі свято завершилось на веселій ноті, адже це лише нова сходинка у житті!Відбулося справжнє свято весни та юності на подвір’ї Агайманської ЗОШ І-ІІІ ступенів, де зібралися усі учні школи. Поруч з ними їх найрідніші люди: батьки, дідусі та бабусі, які пишаються своїми дітьми… Адже Останній дзвоник — велике загальношкільне свято, яке підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями.

Цей день завжди незабутній, особливо для випускників. Саме вони прикували до себе найбільше уваги. Одинадцятикласники дякували вчителям, батькам, танцювали флешмоб, а також позували під час фотосесії, яку для них із задоволенням проводили батьки та рідні.

З теплими словами на адресу усіх присутніх виступила директор школи Єльцова Раїса Михайлівна, яка підвела підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені грамотами та грошовими преміями переможці предметних районних та обласних олімпіад, конкурсів, а також вручені Похвальні листи учням за високі досягнення у навчанні.На свято до школи завітали гості – вихованці дитячого садочка «Барвінок», які висловили побажання успіхів і натхнення усій шкільній родині, а передусім – випускникам одинадцятого класу. Дехто з малечі вже у вересні підхопить естафету випускників та стане першокласником. Але, яке свято без пісень і танців! Школярі влаштували справжній святковий концерт. Заряд бадьорості отримали всі присутні.

Останній дзвоник пролунав і для школярів Любимівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Для більшості він сповістив про початок літніх канікул, іншим нагадав про те, що настала хвилююча мить прощання зі шкільною родиною.

Свято виявилось яскравим і принесло багато вражень усім учням, батькам, педагогам, а особливо випускникам. Тому що саме вони залишають тихий та безтурботний берег країни дитинства та юності, країни, яка носить високу і водночас таку рідну назву Школа. Подорожуючи життям, їм ще не раз захочеться повернутися, але лише приємні, щемливі спогади і мрії мають чарівну здатність повернути нас у дитинство.На святі були присутні гості: сільський голова Николин Зіновій Степанович та директор ПСГП «Південне» Тиндюк Анатолій Кузьмич, які побажали щасливого майбутнього та великих досягнень на життєвому шляху випускникам і гарного відпочинку влітку всім іншим учням.

Випускники школи відпустили в небо повітряні кульки, а також виконали шкільний вальс.

І ось хвилююча мить… Звучить мелодія останнього дзвоника, який сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул, а для випускників – це пора державної підсумкової атестації. Тож побажаємо всім успіхів, веселого настрою і доброго відпочинку.

Trackback from your site.

Leave a comment

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01