У Іванівському районі розпочали роботу пришкільні табори з денним відпочинком

Автор Админ. Опубліковано в Новини Херсона

01 червня 2018 року в усіх закладах загальної середньої освіти району розпочали роботу пришкільні табори з денним відпочинком. Цей день став символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. Це не тільки веселі свята для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб у майбутньому вони стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

У Любимівській ЗОШ І-ІІІ ступенів святково-розважальне дійство проходило біля школи, де відбувся концерт юних артистів та конкурсна ігрова програма-квест «Літо у гості до нас завітало». Діти брали активну участь у квесті, подорожуючи зупинками: «Ігрова», «Акторська майстерність», «Спортивна», «Хореографічна», «Загадкова». Стрибали, грали, співати, танцювали, відгадували загадки, отримували грамоти та море позитивних емоцій. Не обійшлося і без традиційного конкурсу малюнків на асфальті, де дітки могли дати волю своїм фантазіям. Оцінювати суворо такі творіння організатори конкурсу не бралися, адже запал в очах та радісні посмішки на обличчях дітей – ось найбільша нагорода. Щирі слова подяки батьківський та педагогічний колективи школи висловлюють директору ПСГП «Південне» Тиндюку Анатолію Кузьмичу за надану фінансову допомогу в організації та проведенні дитячого свята.У Новодмитрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочав роботу літній оздоровчий табір «Козачок». У таборі три загони: І – «Гопак», ІІ – «Джура», ІІІ – англомовний загін «Діскавері». У І загоні відбулося «ранкове коло», де діти привіталися та побажали один одному гарного відпочинку. Згодом всі дітлахи завітали до сільського Будинку культури. Під музичний супровід діти інсценізували казку «Коза дереза» та стали активними учасниками цікавих розваг: «Хрестики-нулики», «Складання слів», Відгадай мелодію»…

Беручи активну участь у святі учасники отримали задоволення та насолоду.У Дружбівському НВК урочисто відкрився пришкільний табір з денним перебуванням «Капітошка». Директор табору Калякін Д.С. та директор НВК Костюкова І.О. привітали дітей. Було проведено святкову лінійку «Мирна країна – щаслива дитина», а також флешмоб «Сонячна країна». Дітей ознайомлено з правилами перебування в таборі, режимом дня, проведені інструктажі з техніки безпеки.

Розпочався шлях до літніх розваг!!! Всім бажаємо незабутніх вражень та приємного відпочинку!

Trackback from your site.

Leave a comment

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01