У Херсоні відкрили черговий комплексний спортивний майданчик

Автор Админ. Опубліковано в Новини Херсона

Суспільство у всі часи не було байдужим до того, яким життєвим потенціалом володіє підростаюче покоління. Здоров’я нації завжди пов’язувалося зі здоров’ям дітей та підлітків. Тому і в Україні гармонійний розвиток здоров’я молоді серед основних пріоритетів державної політики.

10 січня відбулося урочисте відкриття комплексного спортивного майданчика на території Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18 Херсонської міської ради. Його будівництво здійснювалося в рамках проекту «Розвиток в області мережі сучасних спортивних споруд», метою якого є створення найкращих умов для всебічного фізичного розвитку дітей, молоді та населення селища, залучення їх до активного відпочинку та здорового способу життя на відкритому повітрі, зниження рівня захворюваності, укріплення стану здоров’я, зайнятість дітей та молоді у вільний час.

На заході були присутні: голова Херсонської міської ради Володимир Миколаєнко, Народний депутат України, Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки Олександр Співаковський, секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко, депутат обласної ради, генеральний директор ПП «Оригінал Авто» Юрій Рожков, депутат Херсонської міської ради, директор Антонівської ЗОШ І-ІІІ ст.. №21 Галина Лугова, голова Антонівської селищної ради Ігор Семенчев, колектив та учні школи.Проект будівництва спортивного майданчика реалізовувався шляхом співфінансування з державного фонду регіонального розвитку, та бюджетів Херсонської міської та Антонівської селищної рад. Загальна вартість проекту 940 тис. грн..

Нестача рухів у житті дітей шкільного віку є однією з причин порушення багатьох життєво важливих процесів. Дитячий спорт дуже тісно пов’язаний з фізичним вихованням. Для дітей шкільного віку стратегічної важливості набуває створення умов, які б надавали їм можливість брати участь у цілеспрямованій руховій активності не менше 8-10 годин на тиждень. Саме такий обсяг фізичного навантаження забезпечує оздоровчий ефект, сприяє зменшенню асоціальних проявів серед дітей, а також дозволяє сформувати у них навички до подальших систематичних занять загальнодоступним спортом і виявити здібних з-поміж них для залучення до дитячо-юнацького, резервного, а у подальшому і до спорту вищих досягнень.

Саме тому цей та інші спортивні майданчики, що вже відкриті, або ще відкриватимуться на базах Херсонських загальноосвітніх закладів, облаштовуються за принципом доступності, ураховуючи інтереси учнівської молоді та всіх мешканців, які проживають у мікрорайонах міста.

Повідомлення з вашого сайту.

Залишити коментар

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01