Старт освiтянських проектiв

Автор Админ. Опубліковано в Новини Херсона

Відповідно до Указу Президента України від 11 квітня 2012 року № 257/2012 «Про додаткові заходи з підготовки та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка», за підтримки голови обласної державної адміністрації М.М. Костяка 21 січня 2014 року відбувся урочистий старт обласних проектів, присвячених 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.

Заходи проходили на базі комунального закладу «Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради. В урочистостях взяли участь директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації Яценко А.А., керівники структурних підрозділів, депутати обласної ради, громадськість учні та вчителі.

У ході «круглого столу» організаторами презентовані обласні проекти, які будуть реалізовані протягом 2014 року:

– марафон читців – учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів – у формі поезоконцертів та скайп-мостів «Звучи над нашим рідним краєм, безсмертне слово Кобзаря!»;

– відеощоденник зустрічей з родинами «Обласний відеопроект «Шевченкіана нашої родини».

Окрім цього, розпочато зональну фахову естафету шкільних бібліотек області, яка завершиться випуском тематичних альбомів, присвячених знаменним датам: 200-річчю Т. Г. Шевченка, 70-річчю визволення Херсонщини від фашистських загарбників, 70-річчю створення області, 17 січня 2014 року відбулося розширене засідання обласного комітету з економічних реформ щодо кадрового забезпечення впровадження економічних реформ на виконання Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».

Директор Департаменту Андрій Яценко спільно з директором Бериславського педагогічного коледжу Маргаритою Климович та директором Бериславського медичного коледжу Володимиром Кучером презентували на засіданні обласний інноваційний соціокультурний освітній кластер «Берислав – студентське містечко».

Основна ідея цього проекту полягає у створенні екологічно чистого, інвестиційно привабливого студентського містечка з розбудованою інфраструктурою для забезпечення всебічного гармонійного розвитку учнівської і студентської молоді та реалізації проекту «Херсонщина – територія здоров’я».

Реалізація проекту «Берислав – студентське містечко» спрямована не тільки на покращення роботи освітніх закладів, а й на розвиток інфраструктури міста та соціально-економічний розвиток району.

 

 

 

Trackback from your site.

Leave a comment

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01