Підписання меморандуму між Херсонським державним університетом з Італійським ВНЗ

Автор Екатерина. Опубліковано в Анонси, Новини Департаменту, Новини Херсона

31 травня до Херсонського державного університету завітав уповноважений ректора з питань міжнародного співробітництва Університету Кальярі (Італія), екс-радник обласної адміністрації регіону Базиліка з питань інфраструктури, транспорту та захисту навколишнього середовища, професор Альдо Берлінгуер.

Розпочався візит із зустрічі з ректором Василем Стратоновим. Вітаючи шановного гостя у стінах вишу, Василь Миколайович зазначив, що наш навчальний заклад співпрацює з багатьма країнами та ВНЗ, долучається до численних міжнародних проектів. Також він висловив сподівання, що сьогоднішній захід стане гарним початком для подальшої співпраці між двома навчальними закладами. «Я впевнений, що ми будемо плідно співпрацювати та розвивати освіту, науку, бізнес і наші партнерські відносини будуть взаємовигідними», – наголосив очільник вишу.

Під час зустрічі також були присутні: проректор з міжнародних зв’язків, науково-педагогічної роботи  та комунікаційних технологій Оксана Лаврикова, проректор з навчальної та науково-педагогічної роботи Наталія Тюхтенко, заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Балонь, президент Херсонської торгово-промислової палати Вікторія Остроумова та начальник управління освіти, науки та молоді ХОДА Євген Криницький.

Надалі професор Альдо Берлінгуер зустрівся зі студентами та професорсько-викладацьким складом ХДУ. Він презентував аудиторії лекцію «Law and Economic of The Italian Cultural Heritage». На завершення свого виступу пан Альдо подякував керівництву Херсонського державного університету за надану можливість поспілкуватися зі спільнотою вишу та розповісти про культурну, історичну та економічну сфери Італії.

Також у межах зустрічі ректор ХДУ В.Стратонов та професор Університету Кальярі Альдо Берлінгуер підписали меморандум про співпрацю між двома ВНЗ.

Підбиваючи підсумки роботи, проректор Н.Тюхтенко подякувала гостю за цікаву та змістовну лекцію. А від студентства, у свою чергу, професор Альдо Берлінгуер отримав звання почесного професора Херсонського державного університету.

 

Повідомлення з вашого сайту.

Залишити коментар

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01