Педагоги та студенти Бериславського педагогічного коледжу допомагають Збройним Силам України

Автор Админ. Опубліковано в Новини Херсона

Педагоги і студенти  Бериславського педагогічного коледжу провели ряд заходів, спрямованих на підтримку Збройних Сил України, зокрема тих солдат, які охороняють кордони між Херсонською областю і Кримом та  беруть участь у АТО на сході України.

ber_marafon_1

Першою такою акцією став перерахунок коштів на підтримку сімей  Небесної сотні. Добровільно, за власною ініціативою студенти перерахували кошти у розмірі одноденної стипендії, а викладачі – одноденного заробітку.

11 березня 2014 року колектив студентів та викладачів відвідав українських військових, що охороняють кордони Херсонської області. Прикордонникам були переданні продукти харчування та листи зі словами підтримки. Наприкінці зустрічі відбувся концерт, на якому звучали патріотичні пісні для підтримання бойового духу захисників наших кордонів.

28 травня 2014 року студенти Бериславського педагогічного  коледжу урочисто привітали прикордонників, які охороняють спокій та мирне небо на Херсонщині із професійним святом. Крім улюблених пісень, від студентського загалу прикордонники отримали ще й десерт від щедрої Херсонської землі – першу полуницю.

У холі навчального корпусу  Бериславського педагогічного коледжу організовано фотовиставку, присвячену подвигу українського народу під час антитерористичної операції на Сході України.

17  вересня 2014 року колектив Бериславського педагогічного коледжу взяв участь у телерадіомарафоні «Ми є народ, якого не здолати!», що проходив на ТРК «Скіфія» у м. Херсон. За підсумками участі у телерадіомарафоні надано грошову допомогу у сумі 9000 грн. від колективу викладачів і студентів для військовослужбовців та  адресну допомогу їх земляку, який несе службу у зоні АТО, –  Сергію Пернатію на придбання бронежилета та взуття.

А на початку грудня   кожен зі студентів коледжу мав змогу побути Миколайчиком та принести трішки радості і тепла нашим захисникам.
Студентська рада Бериславського педагогічного коледжу стала ініціатором дуже корисного та необхідного поздоровлення наших воїнів з Днем Святого Миколая, яке називалось «Збери чобіток для бійця».  Протягом тижня студенти приносили теплі чоловічі шкарпетки, в яких були солодощі, чай, кава, побутова хімія, листи і багато іншого. Спільними зусиллями назбирали 23 чобітки та разом з жовто-блакитними браслетами та дитячими малюнками відправили їх в зону АТО.

Як наслідок,  12 лютого  2015 року на сторінці  коледжу у соціальній мережі «У контакті» з’явився пост від військовослужбовця Олексія Абакумова: «Вечір добрий! Спасибі тим людям, які приїхали та підтримали нас майже рік тому. Ми це пам’ятаємо та цінуємо».

Trackback from your site.

Leave a comment

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01