Учні та вчителі Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відзначили День Європи

Автор Админ. Опубліковано в Новини Херсона

З метою ознайомлення учнів 1-11 класів Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з історією створення Євросоюзу, розширення їхніх знань про європейські країни, допомога зрозуміти важливість Європейського об’єднання, сприяння усвідомленню учнями місця України серед країн Європи та приналежність її до європейської сім’ї народів, формування нового європейського світогляду молоді, патріотичного почуття були проведені заходи до Дня Європи.

До Дня Європи учні 1 класу виготовили прапорці Євросоюзу. Учні 2 класу прийняли участь в усному журналі «Я – українець, я – європеєць», який провела вчитель початкових класів Логвінченко О.М.
Третьокласники залюбки здійснили віртуальну екскурсію «Ми – маленькі українці».Учні 4 класу прийняли участь у вікторині «Відкриваємо Європу», яку підготувала вчитель початкових класів Буйна Н.А.
Класні керівники 5 та 6 класів Камінькова Н.А. та Болсун С.О. провели спільну виховну годину на тему «Звичаї інших народів».

Учні 7 класу та класний керівник відправилися у віртуальну подорож «Столиці Європи», а учні 8 класу та класний керівник Овчиннік О.М. здійснили подорож Європою.На годині спілкування «Європа – наш спільний дім» учні 9 класу були інформовані класним керівником про Європейський Союз, європейські країни, розширено знання про Європу, Європейську інтеграцію, культуру.

Для випусників 11 класу класний керівник Пиріг Д.О. підготувала і провела інтелектуальну гру «Європа – наш спільний дім»

18 травня педагог-організатор Пінкова Ю.А. організувала подорож місцями рідного краю та бесіду з приводу Дня Європи з сільським головою Білим Є.О.Проведені заходи мали важливе значення для виховання поваги до інших країн Європи та їх культурних досягнень, формування нового європейського світогляду молоді, поваги до національної приналежності, толерантного ставлення до інших народів, патріотичних почуттів, націнальної гідності за Україну.

Trackback from your site.

Leave a comment

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01