На Херсонщині відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України 2017-2018»

Автор Админ. Опубліковано в Новини Херсона

15 грудня на Херсонщині відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу «Кращий студент України 2017-2018», під час якого були визначені переможці в декількох номінаціях.

Конкурс проводився в три етапи – вузівський, регіональний і всеукраїнський. У результаті, до фіналу конкурсу цього разу були допущені студенти, які одержали високу оцінку своїх напрацювань і досягнень з Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Рівненської, Тернопільської, Харківської, Черкаської, Чернігівської областей та переможці нашого обласного етапу конкурсу.

Під час фіналу експерти визначили кращих студентів в кількох номінаціях. Зокрема, звання «Кращий студент-науковець України» отримали Никоненко Анастасія (Дніпропетровська обл.) та Найда Віталій (Харківська обл.). Звання «Кращий студент-спортсмен України» завоював Хмільовий Валентин (Черкаська обл). Переможцем номінації «Кращий студент-профспілковий активіст України» стала Шитова Марина (Донецька обл.). А «Кращим студентом-дизайнером України» став Сидоренко Олександр (Харківська обл.).

Головна інтрига заходу полягала в тому, хто стане абсолютно кращим студентом країни попередніх років. Фіналісти провели власні відеопрезентації, представили на суд журі проект з соціальної тематики, а також продемонстрували власні здібності в конкурсі «Мій талант – кращій!».

У результаті двогодинної боротьби «Кращим студентом України 2017-2018» було оголошено двох переможців – це Лукомець Анастасія Херсонська область, Бериславський район та Дика Софія з Харківської області.

Організатори конкурсу нагородили всіх учасників дипломами і подарунками.

За умовами конкурсу, наступного року визначення «Кращого студента України» відбудеться в Харкові.

Вітаємо переможців!!!

Trackback from your site.

Leave a comment

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01