Команда учнівської молоді взяла участь у Всеукраїнській науковій профільній школі UF Incubator Startup Week

Автор Админ. Опубліковано в Новини Херсона

З 15 по 21 вересня 2018 року команда комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради взяла участь у Всеукраїнській науковій профільній школі UF Incubator Startup Week в Києві, яка була організована Національним центром «Мала академія наук України».

Представниками від Херсонщини було делеговано учнів Херсонської спеціалізованої ш коли І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради Полтавського Артема, призера ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України (далі – Конкурс),  Демиденка Андрія, призера  ІІ етапу Конкурсу та Сафонова Кирила, учня Херсонського обласного ліцею Херсонської обласної ради, призера  ІІ етапу Конкурсу.

Для успішної , творчої та плідної співпраці тиждень навчання почався з тренінгу Team builging, де команди були ознайомлені з нормами співпраці, сформувалися підгрупи для роботи над проектами. Кожна підгрупа складалась з трьох учасників: творця винаходу, фінансисту та менеджера.

Протягом тижня здобувачі освіти ознайомились з теорією маркетингу та фінансів, відвідали тренінг Intellectual property, де дізнались про захист прав інтелектуальної власності, найбільш розповсюдженні помилки при оформленні патентів, комплексний захист інтелектуальної власності. Після занять проходила робота в командах, а також підготовка презентацій власних винаходів. На завершення кожна команда мала можливість презентувати власний стартап для експертної ради (експерти – компанії Diacom Group,Innovation Market, UNIT Factory, представники МАН).

МАНівці мали можливість протягом тижня поєднувати приємне з корисним: дихати свіжим, чистим повітрям, споглядати за прекрасною осінньою природою (захід проходив  в дивовижному місці на околиці Києва в Пущі Водиці) та отримати безцінні знання у створенні стартапів та практичному втіленню своїх ідей у життя.

Завершився насичений тиждень екскурсією в UNIT Factory. Юні дослідники отримали незабутні враження та натхнення творити й надалі.

Юні науковці отримали сертифікати про участь у школі UF Incubator Startup Week та сертифікати на участь в Innovatoin Market, який приходитиме 21-23 листопада 2018 р.

Trackback from your site.

Leave a comment

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01