До 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського

Автор Админ. Опубліковано в Новини Херсона

27 вересня 2018 року в Любимівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів для освітян Іванівського району було проведено районний семінар «Нова українська школа в контексті ідей Василя Сухомлинського».

У 2018 році відзначається столітній ювілей великого українця і педагога, чий новаторський внесок у розвиток освітянської сфери отримав визнання далеко за межами України. А рішенням ЮНЕСКО 2018-й рік проголошено роком Василя Сухомлинського. Зазначимо, що чимало ідей, які лягли в основу концепції Нової української школи, зароджувалися у педагогічній практиці Павлиської сільської школи на Кіровоградщині, яку очолював Василь Олександрович.

Робота семінару проходила у форматі майстер-класів, уроків та казкотерапії. Вчитель 1 класу Мартиненко Альона Сергіївна відкрила семінар ранковою зустріччю на тему «Добро», вчитель 3 класу Кобець Ірина Володимирівна провела інтегрований урок математики і літературного читання на тему «Повторення таблиці ділення  та множення». Василь Сухомлинський «Що таке школа під Голубим Небом»». Вчитель 4 класу Гринцевич Олена Вікторівна провела урок у «мовному кафе» на тему «Повторення і закріплення вивченого про речення». Завершенням семінару була казкотерапія на тему «Серце віддаю дітям». Адже саме казки сприяють пізнавальному розвитку дітей, виховують моральні почуття, впливають на уявлення особистості дитини, спрямовуючи розвиток бажань і вчинків. Перевтілюючись в героїв казок, діти набувають позитивних і позбуваються негативних рис характеру. Саме казки спираються на те найкраще, що вже є у кожної дитини. Ось і учні школи перевтілившись в казкових героїв показали  гостям семінару декілька казок Василя Сухомлинського.

Також у школі до 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського було організовано виставку малюнків учнів 1-4 класів «Казки під Голубим Небом», учнів 5-7 класів – під назвою «Без будь-кого з нас Батьківщина може обійтися, але ми без батьківщини – ніщо…(Василь Сухомлинський)», фотовиставку «Історія одного життя», виставку книжок та літератури в бібліотеці «Нова доба освіти за ідеями Василя Олександровича Сухомлинського».

 Заступник директора з НВР                                                                           Ю.В.Лім

Trackback from your site.

Leave a comment

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01