Archive for Грудень, 2018

Шановні освітяни!

Опубліковано в Разное

 

Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичу вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаю гарного настрою і любові, нехай у вашому житті панують гармонія (більше…)

«Пригоди в казковому лісі» на сцені Херсонського державного будинку художньої творчості

Опубліковано в Разное

Наближення нового року – безумовно найочікуваніший і хвилюючий момент зимових свят. За вікном пролітають сніжинки. Все навколо поступово перетворюється в зимову казку…

Так і вихованці закладів освіти обласного підпорядкування потрапили у новорічну шоу-програму «Пригоди в казковому лісі» на сцені Херсонського (більше…)

Опубліковано в Разное

28 грудня 2018 року студентський благодійний вертеп відвідав 3 підприємства міста: Херсонський державний завод «Палада», ТОВ «Амалтея», ТОВ «Плодоовочевий комбінат «Херсон».

Різдвяні вірші, колядки, українські пісні із задоволенням сприймали працівники підприємств, і 10 000 гривень зібраних коштів (більше…)

Відбувся І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт обдарованої учнівської молоді Малої академії наук України

Опубліковано в Разное

З метою виявлення і підтримки обдарованих дітей, підготовки майбутньої наукової зміни, підведення підсумків діяльності наукового товариства учнів “Юннат” закладу,  21 грудня 2018 року на базі ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет»   проведено І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких (більше…)

Вітаємо Рудику Олену Володимирівну з почесною відзнакою “Лідер позашкільної освіти – 2018”

Опубліковано в Разное

21 грудня 2018 року у м. Києві за участю представників Комітету Верховної Ради України з питань науки i освіти (Малигіна І.), Міжнародної асоціації позашкільної освіти (Биковська О.), видавничої групи «Шкільний світ» (Мосієнко М.), Національної академії педагогічних наук України               (Саух П.) (більше…)

Стартував ІІ благодійний вертеп на Херсонщині

Опубліковано в Разное

Стартував ІІ благодійний вертеп на Херсонщині, який ініційований студентством області. На площі біля новорічної ялинки студенти представили власну концертну програму, де звучали різдвяні вірші, колядки, українські пісні.

Відкрила програму голова студентської ради при Херсонській обласній державній (більше…)

Підписано угоду про співпрацю.

Опубліковано в Разное

Представники «Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради з 19 по 20 грудня 2018 року взяли участь у семінарі-практикумі «Традиції та звичаї – скарб українського народу», який організовано та проведено у рамках національного руху «Схід та Захід разом» на базі (більше…)

Арт-фестиваль «Мальовнича Україна»

Опубліковано в Разное

 З метою стимулювання підвищення рівня культурної активності та виховання патріотичності, сприяння формуванню активної життєвої позиції, популяризація культурного руху і соціальної діяльності в розвитку сучасної молоді та за для розкриття туристичного потенціалу Херсонщини крізь прояв художнього таланту, (більше…)

Увага! Благодійна акція «Разом переможемо»!

Опубліковано в Разное

У рамках обласної програми «Молодь Херсонщини» на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням сесії обласної ради VII скликання від 08 вересня 2017 року № 607 у Херсонському державному аграрному університеті 20 грудня 2018 року розпочалась акція «Разом переможемо», яка спрямована на підтримку Збройних Сил (більше…)

День кар’єри!

Опубліковано в Разное

З метою ознайомлення здобувачів вищої освіти з діючими програмами працевлаштування на базі Херсонського державного аграрного університету  традиційно організовано та проведено «День кар’єри».

Захід відкрив проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності, доктор с.-г. наук, професор Аверчев (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01