Archive for Грудень, 2018

З Днем Святого Миколая!

Опубліковано в Новини Департаменту

Святий Миколай асоціюється з високими людськими моральними цінностями, глибокою вірою в Бога і праведність існування на землі. Не гроші, а любов, порядність, доброчесність і благородство правлять світом.

І один раз на рік, у чарівну грудневу ніч, у всіх нас є можливість бути благодійниками заради (більше…)

Збір активних!

Опубліковано в Новини Департаменту

У місті Києві в грудні 2018 року відбувся Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування «Права людини» в рамках Всеукраїнського тижня права.

Більше ста учасників із різних кінців України, представники обласних рад учнівського самоврядування, впродовж трьох днів набиралися досвіду та знань (більше…)

Відкрито сучасний навчально-практичний центр зварювальних технологій

Опубліковано в Новини Департаменту

Навчально-практичний центр зварювальних технологій на базі Херсонського професійного суднобудівного ліцею створений в рамках реалізації Плану пріоритетних дій Уряду України та з метою оновлення матеріально-технічної бази закладів професійної освіти.

На придбання сучасного обладнання з державного (більше…)

Звіт про проведення краєзнавчої екскурсійної подорожі місцями козацької слави «Хортиця – столиця козаків»

Опубліковано в Новини Херсона

Звіт

про проведення краєзнавчої екскурсійної подорожі місцями козацької слави «Хортиця – столиця козаків» (далі – Подорож) на території Херсонської та Запорізької областей для вихованців гуртків комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді»

 Херсонської обласної ради

06-07 (більше…)

Здоров’я в наших руках!

Опубліковано в Відповідальність починається з мене

У рамках проведення акції «Відповідальність починається з тебе» 6 грудня в Новодмитрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Іванівського району проведено усний журнал «Калейдоскоп здоров’я» для учнів 7-8 класів (класний керівник Караман І.В). На захід учні підготували малюнки, де зобразили своє (більше…)

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Опубліковано в Разное

04 грудня 2018 року відбувся ІІ (обласний) етап XІX Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика студентської молоді.

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

 

ІІ рівень – для студентів закладів фахової передвищої

(крім педагогічних училищ та коледжів)

І місце Маліновська Поліна Борисівна, студентка Економіко-технологічного технікуму Херсонського (більше…)

Нагородження представників Херсонської області дипломами лауреатів стипендій Президента України

Опубліковано в Разное

29 листопада 2018 року у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулось традиційне урочисте вручення дипломів лауреатів стипендій Президента України 270 переможцям Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів і Всеукраїнського (більше…)

Патріотична інформаційна кампанія «Дякую захисникам!» в Іванівському районі

Опубліковано в Новини Херсона

Учні Агайманської ЗОШ І-ІІІ ступенів Іванівського району першими підтримали патріотичну інформаційну кампанію «Дякую захисникам!», запропоновану Херсонським обласним військовим комісаріатом. До цієї кампанії долучилися всі класні колективи закладу. Особливо старанними були першокласники, які вперше стали (більше…)

Вихованцям шкіл-інтернатів пропонують створити відеоролик для конкурсу “Welcome to my Ukraine” – переможець отримає поїздку до Великобританії

Опубліковано в ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА, Новини Херсона

Стартував прийом заявок на Всеукраїнський учнівський конкурс “Welcome to my Ukraine” (“Запрошую до моєї України”), долучитися до якого можуть вихованці шкіл-інтернатів та їхні вчителі англійської мови.

Докладніше: https://mon.gov.ua/ua/news/vihovancyam-shkil-internativ-proponuyut-stvoriti-videorolik-dlya-konkursu-welcome-my-ukraine-peremozhec-otrimaye-poyizdku-do-velikobritaniyi

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01