Archive for Листопад, 2018

У Іванівському ліцеї №2 Іванівської селищної ради проведено заняття на тему «Рухова активність. Профілактика порушень постави»

Опубліковано в Новини Херсона

В рамках акції «Відповідальність починається з мене» у Іванівському ліцеї №2  Іванівської селищної ради Херсонської області на уроках «Основи здоров’я» у 5-х класах учителем Резнік В.В. 27-28 листопада проведено заняття на тему «Рухова активність. Профілактика порушень постави».

Одним з основних (більше…)

Інформація про участь представників Херсонської області у фінальному етапі ІХ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України»

Опубліковано в Разное

20-23 листопада 2018 року у Київському Міжнародному виставковому центрі відбувся фінальний етап ІХ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», організований Національним центром «Мала академія наук України» спільно з компанія Everest Innovation (більше…)

Участь учнівської молоді Херсонщини V Всеукраїнській олімпіаді з філософії для школярів

Опубліковано в Новини Херсона

Олімпіаду з філософії для школярів щорічно проводять Національний центр «Мала академія наук України» та факультет філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова задля популяризації філософської освіти та заохочення молоді до творчого, креативного і критичного (більше…)

Увага!! Акція «16 днів проти насильства»!

Опубліковано в Разное

         З 25 листопада до 10 грудня 2018 року пройде щорічна Всесвітня акція «16 днів проти насильства»!!

Акція закликає до глобальних дій, спрямованих на підвищення обізнаності, обговорення і розв’язання проблем насильства в усьому світі та закликає об’єднатися заради запобігання усіх форм насильства (більше…)

Відбувся регіональний етап Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України»

Опубліковано в Новини Херсона

21 листопада 2018 року в урочистій залі Палацу молоді відбувся регіональний етап Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України» в Херсонській області у 2018 році.

Серед почесних гостей заходу були заступник директора Департаменту Ганна Щаслива, координатор Студентської ради при Херсонській (більше…)

Виховуємо патріотів

Опубліковано в Новини Херсона

Патріотизм – почуття соромливе та делікатне…

Побережи святі слова, не кричи про любов до

Батьківщини на всіх перехрестях.

Краще мовчки працюй в ім’я її блага та могутності… 

                                                                                                    В. Сухомлинський

 

21 (більше…)

“Ігри патріотів Херсонщини-2018”: фінал обласного турніру

Опубліковано в Новини Херсона

20 листопада відбулись фінальні змагання та святкова церемонія нагородження переможців обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини – 2018», приурочені до Всесвітнього дня дитини і Дня Гідності та Свободи.

Програма розпочалась у Херсонській обласній бібліотеці для дітей імені (більше…)

Україна – країна нескорених

Опубліковано в Новини Херсона

В історію нашої країни увійшла ще одна подія, яка змінила державу, народ, наше життя. Україна стала територією Гідності і Свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року – Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для (більше…)

Зліт юних аграріїв Херсонщини – 2018

Опубліковано в Новини Херсона

08 листопада 2018 року на базі Державного вищого навчального закладу «Херсонський державний аграрний університет» комунальним закладом «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради  проведено обласний етап Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад, трудових (більше…)

«Здоров’я – цінність нашого життя»

Опубліковано в Відповідальність починається з мене

В рамках Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Відповідальність починається з мене» 08 листопада 2018 року в Іванівській гімназії (опорний заклад) освітнього округу для учнів старшої ланки практичним психологом Ольгою Лозовій та соціальним педагогом Тетяною Карнаух проведено тренінг «Здоров’я (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01