Archive for Жовтень, 2018

«Я і мої вчинки: де починається відповідальність»

Опубліковано в Відповідальність починається з мене

В наш час дуже гостро стоїть проблема здорового способу життя серед дітей. На жаль, дуже багато чинників впливає на те, що діти обирають хибний шлях у формуванні свого здоров’я, не замислюючись над тим, чим це може закінчитися. Ми, учні та вчителі Любимівської загальноосвітньої школи   І-ІІІ ступенів (більше…)

Вісті зі шкіл

Опубліковано в Новини Херсона

У переддень 14 жовтня – Дня захисника України, Дня українського козацтва у Анатолівській ЗОШ І-ІІ ступенів (директор Тушевська Г.П.) було проведено свято «Козацькі забави». Учні та вчителі запросили до школи всіх учасників АТО села Анатолівки.

Зі словами привітань, до всіх присутніх, звернулася директор (більше…)

Відбулася нарада керівників місцевих органів управління освітою

Опубліковано в Новини Департаменту

10 жовтня 2018 року у конференцзалі Департаменту освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації відбулася нарада керівників місцевих органів управління освітою за участі Криницького Євгена Анатолійовича, керівника Департаменту, Левенець Ніни Іванівни, заступника директора Департаменту – начальника (більше…)

В Іванівському районі виховують патріотів України

Опубліковано в Новини Херсона

12 жовтня 2018 року до Дня захисника України між учнями 11 класів Новодмитрівської та Агайманської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів відбулася військово-патріотична гра «Лине слава козацька». В рамках цього заходу юнаки здійснили семикілометровий пробіг до тактичного поля, де відбувалися практичні (більше…)

«Флагмани освіти України»

Опубліковано в Разное

4 жовтня 2018 року юннати комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради взяли участь у заходах до 100-річчя позашкільної освіти в Україні, в рамках проведення форуму педагогічних працівників області «Флагмани освіти України».

Більше 50 вихованців (більше…)

Урочистості з нагоди Дня працівника освіти та 100-річчя позашкільної освіти в Україні

Опубліковано в Разное

04 жовтня 2018 року у м. Херсоні відбувся форум педагогічних працівників області «Флагмани освіти Херсонщини».

        Організаторами заходу виступили: Департамент освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації, заклади позашкільної освіти обласного підпорядкування, місцеві (більше…)

Вітання директора Департаменту

Опубліковано в Новини Департаменту

Вітання директора Департаменту освіти, науки та молоді

обласної державної адміністрації

Криницького Є.А.

з нагоди Дня працівників освіти

 

Шановні педагоги!

 

День працівників освіти – це свято усіх, хто глибоко поважає працю педагога, вихователя, наставника підростаючого покоління.

Дякумо всім (більше…)

Поповнення Алеї  юннатівського руху

Опубліковано в Новини Херсона

Юннати комунального закладу«Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (директор Вітренко Е.В.) спільно з Центром екологічної інформації Херсонської обласної універсально наукової  бібліотеки  ім. Олеся Гончара (керівник Сумець К.С.) провели висадження дерев (більше…)

Увага!! Оголошується конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання

Опубліковано в Новини Херсона

Увага!! Оголошується конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році.

Відбувся семінар-практикум «Актуальні проблеми розвитку дитячо-юнацького туризму і краєзнавства в громаді»

Опубліковано в Новини Херсона

Відповідно до плану роботи  відділу  освіти, молоді та спорту виконавчого комітету  Каланчацької селищної ради, з метою координації у закладах освіти Каланчацької об’єднаної територіальної громади, науково-методичної, організаційної і практичної діяльності з різних напрямів туристсько-краєзнавчої роботи, виявлення (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01