Archive for Вересень, 2018

Вітаємо юних козаків Скадовського району з перемогою!

Опубліковано в Разное

 

Команда учнів Улянівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Скадовської ради, переможець обласного етапу фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт», представляла Херсонську область на Всеукраїнському етапі фестивалю, який відбувся в Галицькому районі Івано-Франківської області (більше…)

Ми за здоровий спосіб життя!

Опубліковано в Відповідальність починається з мене

З метою пропаганди та утвердження здорового способу життя серед  учнів початкових класів Нововасилівського НВК Іванівської ОТГ проведено Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію «Відповідальність починається з мене». Під час акції проведено лінійку «Ми за здоровий спосіб життя»; з метою  запобігання (більше…)

Команда учнівської молоді взяла участь у Всеукраїнській науковій профільній школі UF Incubator Startup Week

Опубліковано в Новини Херсона

З 15 по 21 вересня 2018 року команда комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради взяла участь у Всеукраїнській науковій профільній школі UF Incubator Startup Week в Києві, яка була організована Національним центром «Мала академія наук України».

Представниками (більше…)

Проведено Олімпійський тиждень

Опубліковано в Відповідальність починається з мене

У рамках  проведення Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Відповідальність починається з мене» у Трохимівському НВК «початкова школа-заклад дошкільної освіти» із 3 по 7 вересня у закладі проведено Олімпійський тиждень, у ході якого діти взяли участь у спортивних змаганнях, вікторинах, конкурсах, (більше…)

45-й інтелектуальний захід “50 слів”

Опубліковано в Новини Херсона

На сайті http://h-d.in.ua та на блозі vmk-garmonia.blogspot.com розміщені умови участі в сорок п’ятому різнотемному інтелектуальному міжнародному тридцятиденному заході “50 слів”, а з 20 вересня ц.р. там будуть оприлюднені запитання обох турів заходу.

Радимо всім тим, хто дбає про свій саморозвиток, (більше…)

«День відкритих дверей» юннатів Херсонщини до 100-річчя позашкільної освіти в Україні

Опубліковано в Разное

 

08 вересня 2018 року на базі комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської  обласної ради (далі – Центр, директор Е.В Вітренко) в межах Всеукраїнської акції «День натураліста»  відбувся традиційний захід «День відкритих дверей».

До заходу (більше…)

Зустріч із командою учнів Старозбур’ївської школи-інтернат до Дня фізичної культури та спорту України

Опубліковано в ІНКЛЮЗИВНА ОСВІТА

7 вересня у КЗ “Олешківська спеціальна школа I-III ступенів” Херсонської обласної ради відбулася дружня зустріч із командою учнів Старозбур’ївської школи-інтернат, яка була приурочена до Дня фізичної культури та спорту України. Спортивні змагання з шашок, квест-гра, флешмоб, пісні, танці, казкові (більше…)

Юннати запрошують в гості!

Опубліковано в Новини Херсона

Увага! Увага!

Юннати запрошують в гості!

 

08 вересня 2018 року у приміщенні  комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради відбудеться свято «День відкритих дверей».

 

У програмі: екскурсії по навчально-дослідницьких (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01