Archive for Серпень, 2018

Найкраще навчатися влітку на природі

Опубліковано в Новини Департаменту

Закінчили роботу традиційні обласні літні профільні школи для талановитої і обдарованої молоді Херсонщини. З 6 по 16 серпня 2018 року 45 юних науковців – призерів та переможців районних, міських, обласних та всеукраїнських науково-дослідницьких заходів займалися дослідницькою діяльністю під керівництвом (більше…)

Відбудеться обласна конференція педагогічних працівників

Опубліковано в Новини Департаменту

27 серпня 2018 року в актовій залі Херсонського державного університету (вул. Університетська, 27, м. Херсон) відбудеться обласна серпнева конференція педагогічних працівників Херсонщини.

У роботі конференції візьмуть участь керівники області, народні депутати, керівники структурних підрозділів обласної (більше…)

Підготовка до 2018/19 навчального року

Опубліковано в Новини Департаменту

14 серпня 2018 року на виконання плану роботи Департаменту освіти, науки та молоді  обласної державної адміністрації та з метою підготовки до нового 2018/19 навчального року проведено нараду для керівників закладів позашкільної освіти. Загальна кількість присутніх – 60 осіб.

Директор Департаменту (більше…)

Україна єдина! Відпочиваємо разом!!

Опубліковано в Новини Департаменту

З нею я ділити завжди буду
Радощі, турботи і жалі,
Бо у мене стукотить у грудях
Грудочка любимої землі…

Василь Симоненко

Влітку 2018 року Херсонська, Львівська, Тернопільська та Івано-Франківська області обмінялися групами дітей пільгових категорій, переважно учасників АТО, для забезпечення (більше…)

Увага! Конкурс!

Опубліковано в Новини Департаменту

Департамент освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації  оголошує конкурс на вакантну посаду директора ДПТНЗ «Новокаховське вище професійне училище».

Вимоги до претендентів на заміщення вакантної посади: громадянство України, вільне володіння державною мовою, повна вища освіта, педагогічний (більше…)

Історико-культорологічний квест Херсонськими плавнями

Опубліковано в Новини Департаменту

З метою виховання в учнівської молоді почуття поваги та гордості за власний народ, його славетну історію та її багатогранні прояви, 01 серпня 2018 року для юннатів Херсонської області проведено історико- культорологічний квест у пониззі Дніпра «Козацька слава». Захід проведено комунальним закладом «Центр (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01