Archive for Липень, 2018

Зустріч делегації із Грузії

Опубліковано в Новини Департаменту

26 липня 2018 року в комунальному закладі «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради відбулася зустріч грузинської делегації – дітей, чиї батьки стали учасниками бойових дій в Грузії. Педагоги Центру провели оглядові екскурсії у теплиці, на навчально-дослідній (більше…)

Вітаємо Міхайліченко Ганну із призначенням стипендії Кабінету Міністрів України

Опубліковано в Новини Департаменту

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 04 липня 2018 року № 706 «Про призначення стипендій Кабінету Міністрів України» призначена стипендія Кабінету Міністрів України переможцям Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури у 2017/2018 навчальному році.

Вітаємо (більше…)

Діти Західної України відпочивають на узбережжі Чорного моря!

Опубліковано в Новини Департаменту

Естафету єднання Заходу та Півдня України у рамках взаємообміну групами дітей пільгових категорій з іншими регіонами продовжили Івано-Франківська та Тернопільська області на Херсонщині!

Департамент освіти, науки та молоді обласної державної за підтримки місцевих державних адміністрацій Херсонської області (більше…)

Проведено туристсько-краєзнавчі експедиції місцями козацької слави Херсонщини

Опубліковано в Новини Департаменту

Педагогічні працівники комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради (далі-Центр), в рамках реалізації обласної комплексної програми з національно-патріотичного виховання «Дитина – громадянин – патріот Батьківщини» на 2016 – 2021 роки, провели (більше…)

Діти Луганщини відпочивають на узбережжі Чорного моря!

Опубліковано в Новини Департаменту

Департамент освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації організував відпочинок дітей з Луганщини. 08 липня 2018 року 92 дитини прибули до дитячого закладу санаторного типу «Ювілейний».

У атмосфері миру та чистого морського повітря узбережжя Чорного моря на території Скадовського району (більше…)

Діти з Буковини відпочивають на Херсонщині!

Опубліковано в Новини Департаменту

Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Орльонок» Генічеського району, що на березі Азовського моря, гостинно приймає 30 дітей пільгових категорій з Чернівецької області. Для гостей у закладі створені усі необхідні умови перебування, заплановані цікаві розважальні заходи, зокрема 05 липня дітки відвідали (більше…)

Херсонщина гостинно зустріла дітей з Луганщини!

Опубліковано в Новини Департаменту

02 липня позаміський оздоровчий табір «Дивосвіт» Каланчацького району зустрів школярів Луганщини, які завітали на відпочинок. Із превеликим задоволенням діти взяли участь святкових заходах з нагоди приїзду. На час перебування дітей у таборі їх чекає безліч цікавих розваг. Тут створено гарні умови для (більше…)

Підведено підсумки роботи над обласною науково-методичною проблемою «Соціалізація дітей та учнівської молоді в сучасному освітньому просторі»

Опубліковано в Новини Херсона

20 червня 2018 року відбулося відкриття районної методичної виставки «Дієвість моделі соціалізуючого освітнього простору закладів освіти» та засідання навчально-методичної ради Генічеського районного методичного кабінету Генічеської районної ради. В актовій залі відділу освіти Генічеської районної державної (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01