Archive for Червень, 2018

Обласна експедиція до біосферного заповідника «Асканія-Нова» – 2018

Опубліковано в Новини Департаменту

З 18 по 22 червня 2018 року на базі біосферного заповідника «Асканія-Нова» проведено щорічну обласну наукову експедицію «Дослідження біорізноманіття Біосферного заповідника Асканія-Нова ім. Ф. Е. Фальц-Фейна».

Захід проведено в рамках Всеукраїнського педагогічного експерименту «Екологізація позашкільної (більше…)

Проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з радіозв′язку на коротких хвилях

Опубліковано в Новини Департаменту

19-21 червня у місті Скадовську комунальним закладом «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з радіозв′язку на коротких хвилях.

У змаганнях взяли участь 32 вихованця технічних гуртків (більше…)

Проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з авіамодельного, ракетомодельного спорту та повітряних зміїв

Опубліковано в Новини Департаменту

3 14 по 16 червня комунальним закладом «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради у місті Скадовську проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з авіамодельного, ракетомодельного спорту та повітряних зміїв.У змаганнях взяли участь (більше…)

У Чаплинській громаді знову свято – відкрито новий дитячий майданчик

Опубліковано в Новини Херсона

21 червня 2018 року вихованці дошкільного навчального закладу Чаплинської селищної ради «Малятко» чекали з особливим нетерпінням.

Цей день запам’ятався дітям, їх батькам та працівникам закладу не просто як літній день, але і як день відкриття нового дитячого майданчику. Це довгоочікувана подія стала (більше…)

Шановна молодь Херсонщини! Зі святом – Днем молоді!

Опубліковано в Новини Департаменту

Ви молоді, сильні, повні ідей, дивних та креативних рішень. Саме у ваших серцях та світлих головах майбутнє України. Будуйте Країну своїх мрій! Нехай жага до нових знань переповнює вас! Творіть, крок за кроком, незважаючи на труднощі, летіть на крилах молодості до своєї мети. Кохайте! Подорожуйте! Ризикуйте! (більше…)

Перемога на Міжнародному конкурсі

Опубліковано в Новини Херсона

З 11 по 16 червня у місті Освего, штат Нью-Йорк, США відбувся Міжнародний конкурс наукових проектів GEN IUS Olympiad 2018.

Олімпіада «Genius» – щорічна міжнародна університетська олімпіада, яка заснована Oswego State University of New York (SUNY) і традиційно проводиться у другій половині червня для (більше…)

“Дитяча Олімпіада Херсонщини – 2018”

Опубліковано в Новини Херсона

16 червня завершилась обласна “Дитяча Олімпіада Херсонщини – 2018”. Команда міста Херсона виборола І загальнокомандне місце, як і торік.

У цьому році команду м. Херсона представляли вихованці 3 позашкільних закладів:
– ДЮСШ № 3 (футбол – І місце, настільний теніс –І місце);
– ДЮСШ № 6 (волейбол – (більше…)

Цілющий чай для українського солдата

Опубліковано в Новини Херсона

З 01 по 15 червня 2018 року діти 23 таборів з денним перебуванням дітей Генічеського району збирали та сортували кожен вид лікарських рослин, які ростуть на території області: липа, ромашка, м’ята, меліса, календула, щоб направити їх для укріплення здоров`я нашим військовослужбовцям.

15 червня 2018 (більше…)

Засідання обласної координаційно-методичної ради з еколого-натуралістичної освіти та виховання учнівської молоді

Опубліковано в Новини Херсона

14 червня 2018 року проведено засідання обласної координаційно-методичної ради з еколого-натуралістичної освіти та виховання учнівської молоді за темою «Розвиток молодіжного руху на базі «Школи еколідера» (на прикладі Каховської станції юних натуралістів).

У заході взяли участь директори, методисти, (більше…)

Діюча тематична виставка «Формування української державності» присвячена до дня Конституції України та про жахливі спогади Голодомору (1932-1933 рр.) в Україні

Опубліковано в Новини Херсона

За сприянням Комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради та методичного кабінету при управлінні освіти Херсонської міської ради для учнівської молоді м. Херсона та Херсонської області у Херсонському навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа І ступеня-спеціалізована (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01