Archive for Травень, 2018

ХДУ отримало ліцензію на підготовку фахівців за спеціальністю «Медицина»

Опубліковано в Новини Департаменту

Відповідно до рішення Ліцензійної комісії Міністрерства освіти і науки України від 15 травня 2018 року протокол № 94/2 та наказу МОН України від 15 травня 2018 року № 666-л “Про ліцензування осітньої діяльності” Херсонському державному університету надано ліцензію на підгтовку фахівців за другим (магістерським) (більше…)

Засідання Спілки голів обласних Рад директорів закладів фахової передвищої освіти України

Опубліковано в Новини Департаменту

28-30 травня 2018 року у м. Львів у приміщенні камінної зали Будинку вчених відбулося засідання Спілки голів обласних Рад директорів закладів фахової передвищої освіти України. Херсонську область представляв голова Ради директорів, директор Херсонського політехнічного коледжу ОНПУ Яковенко О.Є.Керівники (більше…)

У закладах освіти Іванівського району пролунали мелодії Останнього дзвоника

Опубліковано в Новини Херсона

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.

Ось і настав цей святковий і урочистий день! Шкільні подвір’я наповнюються гомінкою дітворою. Море квітів, щасливих облич, чаруючих посмішок. Разом з учнями радіють (більше…)

Учні та вчителі Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відзначили День Європи

Опубліковано в Новини Херсона

З метою ознайомлення учнів 1-11 класів Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з історією створення Євросоюзу, розширення їхніх знань про європейські країни, допомога зрозуміти важливість Європейського об’єднання, сприяння усвідомленню учнями місця України серед країн Європи та приналежність її до європейської (більше…)

Сезон оздоровлення та відпочинку стартував!

Опубліковано в Новини Департаменту

У рамках взаємообміну групами дітей пільгових категорій з іншими регіонами України 24 травня 2018 року 35 дітей пільгових категорій Херсонської області повернулися з санаторного лікування у загальносоматичному дитячому санаторії «Пролісок», розташованому у с. Мала Кошелівка Ніжинського району Чернігівської (більше…)

Збір лідерів учнівського самоврядування Херсонської області

Опубліковано в Новини Департаменту

Комунальним закладом «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради 16 травня 2018 року проведено збір лідерів учнівського самоврядування Херсонської області. Учасниками заходу були лідери 8 – 11 класів з різних районів і міст Херсонської області. Захід проводився з метою пропагування (більше…)

Шановні колеги!

Опубліковано в Новини Департаменту

Запрошуємо Вас прийняти участь у тренінгах за програмою модулю підвищення кваліфікації педагогічних працівників установ загальної середньої освіти «Електронне освітнє середовище загальноосвітнього навчального закладу», які проводяться спільно з Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної (більше…)

Районний фестиваль дошкільнят «З любов’ю до неньки України»

Опубліковано в Новини Херсона

Протягом усього навчального року заклади дошкільної освіти Генічеського району працювали в напрямку національно – патріотичного виховання. Підведенням підсумків цієї діяльності став фестиваль дошкільнят «З любов’ю до неньки України», на якому були присутні почесні гості: Гульнара Бєкірова, заступник (більше…)

День вишиванки в Анатолівській школі

Опубліковано в Новини Херсона

Ми живемо в середовищі неймовірної краси. Ріки і долини, ліси і степи, буяння зелені і квітів, а над цим – бездонне небо і незліченні зорі, ласкаве сонце і чарівний місяць. Краса природи переходить в душу, заповнює серце, а з-під рук випростовується магічна вишиванка.

В Анатолівській ЗОШ І-ІІ ступенів (більше…)

ІІ Молодіжний фестиваль «Вишиванка-2018»

Опубліковано в Новини Департаменту

17 травня 2018 року на базі Херсонського гідрометеорологічного технікуму ОДЕКУ відбувся Молодіжний фестиваль «Вишиванка-2018», який уже став традиційним для навчального закладу.

Захід проходив за підтримки Департаменту освіти, науки та молоді ХОДА.

У Фестивалі взяли участь, крім (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01