Archive for Березень, 2018

Навчалися фахівці торгівельних професій Херсонщини

Опубліковано в Новини Департаменту

Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Херсонській області 28 березня 2018 року на базі Херсонського професійного ліцею харчової промисловості відбувся обласний семінар викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання торгівельних професій на тему: (більше…)

Учні Кучерявоволодимирівської філії Опорного закладу навчально-виховного комплексу “Чаплинська школа – гімназія” долучилися до акції “Відповідальність починається з мене”

Опубліковано в Відповідальність починається з мене

З метою популяризації та утвердження здорового способу життя, протидії поширення у молодіжному середовищі соціально небезпечних захворювань, алкоголізму, наркоманії та тютюнопаління в березні було проведено відповідні заходи:

• Створення колективного проекту учнями 6 класу «Права дитини»;• Година (більше…)

Частування в «ІНТЕЛЕКТ-КАФЕ»

Опубліковано в Новини Херсона

Люди, які не вивчали економічні
науки, схожі на глухих, які
намагаються оцінити звучання
оркестру.
Пол Самуельсон

Студенти економічних спеціальностей Херсонського політехнічного коледжу Одеського національного політехнічного університету відвідали «Інтелект-кафе», господинею якого була доцент Комліченко (більше…)

Методичний міст «Дошкільник напередодні шкільного життя» у Генічеському ясла-садку №17 «Теремок»

Опубліковано в Новини Херсона

23 березня 2018 року у Генічеському ясла-садку №17 «Теремок» Генічеської районної ради Херсонської області відбувся методичний міст «Дошкільник напередодні шкільного життя», у роботі якого брали участь Пислар І.А., методист Генічеського районного методичного кабінету Генічеської районної ради, Дзугань (більше…)

Педагогічні гостини для вчителів біології, хімії, основ здоров’я

Опубліковано в Новини Херсона

23 березня 2018 року на базі Нижньоторгаївської ЗОШ І – ІІІ ступенів пройшов районний семінар-практикум для вчителів біології, хімії, основ здоров’я з теми «Використання сучасних методів навчання на уроках та у позаурочній діяльності».

У межах практичної частини педагоги відвідали відкриті уроки з біології, (більше…)

Семінар вчителів англійської мови у Новоолександрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Опубліковано в Новини Херсона

Головною метою навчання іноземної мови в сучасній школі є розвиток особистості школяра, формування в них комунікативної компетенції, тобто оволодіння мовою як засобом міжкультурного спілкування, розвиток умінь використовувати мову як інструмент у діалозі культур і цивілізацій сучасного світу.

23 березня (більше…)

Іванівська гімназія долучилась до акції «Відповідальність починається з мене»

Опубліковано в Відповідальність починається з мене

У рамках Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Відповідальність починається з мене» з метою популяризації та утвердження здорового способу життя, протидії поширення у молодіжному середовищі соціально небезпечних захворювань, алкоголізму, наркоманії та тютюнопаління 22 березня практичним психологом (більше…)

Херсонські гімнастки брали участь у Гран-Прі «Кубок Дерегіної – 2018»

Опубліковано в Новини Херсона

Днями у м. Києві проходив Гран-Прі «Кубок Дерюгіної – 2018», в рамках якого відбулися: міжнародні змагання серії гран-прі, міжнародний турнір, міжнародний турнір пре-юніорок та Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Кубок Дерюгіної – 2018». У змаганнях прийняло участь 600 спортсменок з 28 країн (більше…)

Херсон зустрічав учасників Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

Опубліковано в Новини Херсона

Минулого тижня в м. Херсоні стартувала Всеукраїнська учнівська олімпіада з правознавства. Двадцять п’ять команд з усіх областей України та міста Київ прибули до Херсона.

Уже позаду два тури олімпіади, але олімпіада це не лише змагання, а і час для знайомства та спілкування з новими друзями. Двадцять (більше…)

Вихованці Херсонської ДЮСШ №6 стали переможцями чемпіонату України з таїландського боксу Муейтай

Опубліковано в Новини Херсона

У Харкові відбувся чемпіонат України з таїландського боксу Муейтай. У розділі змагань серед студентської молоді Херсонську дитячо-юнацьку спортивну школу №6 Херсонської міської ради представляли 2 вихованця відділення з таїландського боксу – Микитась Владислав та Баришев Володимир (тренер-викладач Левандовський (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01