Archive for Лютий, 2018

«Управлінська діяльність керівника освітнього закладу щодо формування освітнього соціалізуючого простору»

Опубліковано в Новини Херсона

21 лютого 2018 року Горьківська ЗОШ І-ІІІ ступенів зустрічала учасників семінару «Управлінська діяльність керівника освітнього закладу щодо формування освітнього соціалізуючого простору».

Під час теоретичної частини адміністрація закладу (директор Тетяна Штрахова, заступник директора з навчальної роботи (більше…)

Квест-гра «Це моя земля – буду її патріотом»

Опубліковано в Новини Херсона

22 лютого 2018 року в рамках зимового таборування Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для роїв закладів загальної середньої освіти Каланчацької селищної ради було проведено квест-гру «Це моя земля-буду її патріотом».

Перед стартом учасників квест-гри привітала (більше…)

Міжнародний день рідної мови

Опубліковано в Новини Херсона

21 лютого 2018 року в КВНЗ «Херсонське училище культури» був організований та проведений «Диктант єдності». Студенти ІІ курсу спеціалізацій «Сучасна хореографія», «Народна хореографія» та «Декоративно-прикладне мистецтво» написали диктант з такими результатами:
– Високий рівень – 7
– Достатній – 8
(більше…)

Увага! Особливості ЗНО-2018 року

Опубліковано в Новини Департаменту


6 лютого 2018 року розпочато реєстрацію для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні. Реєстрація триватиме до 19 березня 2018 року.

Основна сесія зовнішнього оцінювання проходитиме з 22 травня по 13 червня, 24 травня відбудеться обов’язкове для всіх випускників тестування з української мови та (більше…)

Міжнародний день рідної мови в закладах загальної середньої освіти Іванівського району

Опубліковано в Новини Херсона

Рідна мова… Вона така неповторна, мелодійна і співуча, бо ввібрала в себе гомін дібров і луків, полів і лісів, духмяний запах рідної землі. У народу немає більшого скарбу, ніж його мова. Бо саме мова – це характер народу, його пам’ять, історія і духовна могутність.

Міжнародний день рідної мови – день, (більше…)

«Формування позитивного психологічного мікроклімату в учнівському та педагогічному колективах»

Опубліковано в Новини Херсона

22 лютого на базі Верхньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ступенів Нижньосірогозької районної ради відбувся семінар-тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів з теми: «Формування позитивного психологічного мікроклімату в учнівському та педагогічному колективах».

Метою семінару було створення позитивної (більше…)

Семінар «Впровадження курсу сімейних цінностей у закладах освіти області»

Опубліковано в Новини Департаменту

21 лютого 2018 року з метою проведення роботи, спрямованої на утвердження серед учнівської молоді сімейних цінностей та забезпечення морального здоров’я сімей, Департаментом освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації спільно з комунальним вищим навчальним закладом «Херсонська академія неперервної (більше…)

На Херсонщині створять мережі інклюзивно-ресурсних центрів

Опубліковано в Новини Департаменту

21 лютого голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв уклав Меморандум про співпрацю з міськими радами міст обласного значення та районними радами щодо формування мережі інклюзивно-ресурсних центрів.

До розвитку інклюзивної освіти долучилися Херсон, Каховка, Нова Каховка та Білозерський, (більше…)

Уряд затвердив новий освітній Стандарт для початкових класів

Опубліковано в Новини Департаменту

Кабінет міністрів затвердив новий Державний стандарт початкової освіти, за яким учитимуться перші класи Нової української школи в наступному навчальному році.

Відповідне рішення ухвалили за засіданні Кабміну 21 лютого.

Основна відмінність нового Стандарту – орієнтованість на здобуття учнями компетентностей, (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01