Архів за Январь, 2018

Зимовий майданчик 2018

Опубліковано в Новини Херсона

Найкращий час для всіх учнів – це канікули! Ну а зимові або, точніше, новорічні канікули наповнені не лише відпочинком, але й радісним передчуттям свята. Вихованці гуртків комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради разом зі своїми керівниками (далее…)

«Свічадо» у Верховній Раді

Опубліковано в Новини Департаменту

16 січня 2018 року фольк-гурт «Свічадо» під керівництвом Заслуженого працівника культури України Варгуна М.Г. завітав до Верховної Ради України, щоб привітати народних обранців з Новорічними та Різдвяними святами.Завдяки чарівності звучання українських колядок та щедрівок, народні депутати розпочали (далее…)

Вітаємо з перемогою!

Опубліковано в Новини Херсона

Вітаємо Інструментальний ансамбль «Прем’єра» (кер. Корнієнко Л.А.) та Пономарьову Дарину (кер. Корнієнко Л.А.) з перемогою у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Стежками Гоголя», який відбувся 13-14 січня 2018 року у м. Полтаві.

Розпочалася «Зимова спартакіада – 2018» серед херсонських освітян

Опубліковано в Новини Херсона

10 січня відбулося відкриття «Зимової спартакіади — 2018» серед працівників освіти міста Херсона. Вона проводиться з п’яти видів спорту: настільного тенісу, волейболу, шахів, шашок та стрільби з пневматичної зброї.

Серед її завдань: зміцнення здоров’я працівників галузі та членів їх сімей засобами фізичної (далее…)

У Херсоні відкрили черговий комплексний спортивний майданчик

Опубліковано в Новини Херсона

Суспільство у всі часи не було байдужим до того, яким життєвим потенціалом володіє підростаюче покоління. Здоров’я нації завжди пов’язувалося зі здоров’ям дітей та підлітків. Тому і в Україні гармонійний розвиток здоров’я молоді серед основних пріоритетів державної політики.

10 січня відбулося урочисте (далее…)

Відбулося засідання робочої групи

Опубліковано в Новини Департаменту

10 січня 2018 року у приміщенні Департаменту освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації відбулося засідання робочої групи з розробки Плану заходів спільних дій як етапу розробки комплексної регіональної програми «Кластер інновацій».

Члени робочої групи розглядали ряд питань:
— сучасні (далее…)

Відпочинок дітей пільгових категорій Херсонщини в Івано-Франківській області

Опубліковано в Новини Департаменту

З метою забезпечення соціального захисту та підтримки сімей військовослужбовців, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції захищаючи незалежність України, дітей військових, які були в АТО та дітей інших пільгових категорій, між Херсонською та Івано-Франківською обласними державними адміністраціями (далее…)

Спіши творити добро!

Опубліковано в Новини Херсона

Для колективу ліцею журналістики, економіки та правознавства благодійність – це не акція, це – сформована роками потреба робити добро іншим, допомагати незахищеним. Це виявляється багато в чому, наприклад, у чуйності, повазі, любові до інших, умінні співпереживати, відчувати чужий біль, ділитися радістю.

Всі (далее…)

Премія «Людина року»

Опубліковано в Новини Херсона

Минулого тижня в Херсоні відбулося вручення премії «Людина року» за версією організації «Best in Kherson».

У номінації «Кращий спортсмен року» переміг керівник гуртка з дзюдо дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки № 4 Херсонської міської ради, а в минулому вихованець цього клубу, Кучеренко Андрій (далее…)

Золота когорта позашкільників

Опубліковано в Новини Херсона

У 2017 році комунальний заклад «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради прийняв участь у Всеукраїнському відкритому Рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників». У матеріалах, наданих на конкурс, містилася інформація про досягнення і (далее…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01