Archive for Січень, 2018

Чаплинською територіальною громадою відзначено День пам’яті Героїв Крут

Опубліковано в Новини Херсона

29 січня 2018 року Чаплинською територіальною громадою відзначено День пам’яті Героїв Крут. Відділом культури Чаплинської селищної ради, комунальними установами Чаплинської селищної ради «Чаплинська централізована бібліотечна система» та «Чаплинський культурно-мистецький Центр» було підготовлено та проведено (більше…)

День Соборності України

Опубліковано в Новини Херсона

22 січня 2018 року в актовій залі Херсонського професійного ліцею зв’язку та поліграфії відбувся відкритий захід, присвячений Дню Соборності України.

Було розглянуто (більше…)

До 300-річчя Григорія Сковороди

Опубліковано в Новини Херсона

З нагоди майбутнього 300 – річчя великого українського мислителя Г.Сковороди, 17 січня 2018 року в рамках психолого-педагогічного семінару та семінарів класних керівників академічних груп Новокаховського приладобудівного технікуму пройшли Всеукраїнські Сковородинські читання “Пізнай себе”.

Сушко Ігор (більше…)

Запрошуємо до участі у конкурсі «Моя школа майбутнього»

Опубліковано в Новини Департаменту

Пропонуємо до Вашої уваги інформацію щодо проведення конкурсу для вчителів «Моя школа майбутнього» в рамках Українсько-німецького року мов 2017/18 від Німецького культурного центру Goethe-Institut в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України!

У Вас є бачення, як реформа освіти змінить (більше…)

Заходи до Дня Соборності України

Опубліковано в Новини Херсона

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України у Вільненській школі І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького району організовано та проведено ряд заходів:

З учнями 5-11 класів класні керівники провели:
виховні години: (більше…)

Проект «Підтримка впровадження принципів інклюзивної освіти в рамках концепції «Нова українська школа»

Опубліковано в Новини Департаменту

В рамках естонсько-українського проекту «Підтримка впровадження принципів інклюзивної освіти в рамках концепції «Нова українська школа» з 14 по 19 січня 2018 року відбулась освітня поїздка до Естонської республіки (м. Таллінн) 10 представників різних регіонів України (Київ, Рівне, Житомир, Волинь, Запоріжжя, (більше…)

Зимовий майданчик 2018

Опубліковано в Новини Херсона

Найкращий час для всіх учнів – це канікули! Ну а зимові або, точніше, новорічні канікули наповнені не лише відпочинком, але й радісним передчуттям свята. Вихованці гуртків комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради разом зі своїми керівниками (більше…)

«Свічадо» у Верховній Раді

Опубліковано в Новини Департаменту

16 січня 2018 року фольк-гурт «Свічадо» під керівництвом Заслуженого працівника культури України Варгуна М.Г. завітав до Верховної Ради України, щоб привітати народних обранців з Новорічними та Різдвяними святами.Завдяки чарівності звучання українських колядок та щедрівок, народні депутати розпочали (більше…)

Вітаємо з перемогою!

Опубліковано в Новини Херсона

Вітаємо Інструментальний ансамбль “Прем’єра” (кер. Корнієнко Л.А.) та Пономарьову Дарину (кер. Корнієнко Л.А.) з перемогою у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв “Стежками Гоголя”, який відбувся 13-14 січня 2018 року у м. Полтаві.

Розпочалася «Зимова спартакіада – 2018» серед херсонських освітян

Опубліковано в Новини Херсона

10 січня відбулося відкриття «Зимової спартакіади – 2018» серед працівників освіти міста Херсона. Вона проводиться з п’яти видів спорту: настільного тенісу, волейболу, шахів, шашок та стрільби з пневматичної зброї.

Серед її завдань: зміцнення здоров’я працівників галузі та членів їх сімей засобами фізичної (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01