Архів за Декабрь, 2017

Дорогі колеги!

Опубліковано в Новини Департаменту

64672654Сердечно вітаю вас з Новим роком та світлим Різдвом Христовим!

Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Тож давайте відкинемо сумніви і щиро, як у дитинстві, повіримо в чудо та відчуємо, як серце наповнюється любов’ю.

Хай не тільки в казкову новорічну (далее…)

Відбувся обласний збір лідерів учнівського самоврядування Херсонської області

Опубліковано в Новини Департаменту

Комунальним закладом «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради 21-22 грудня був проведений обласний збір лідерів учнівського самоврядування Херсонської області.

У заході взяли участь 33 учня з міста Херсона, Білозерського, Бериславського, Олешківського, Голопристанського районів, (далее…)

Волонтерська робота юннатів Херсонщини

Опубліковано в Новини Департаменту

Для мільйонів людей різдвяні та новорічні свята – це час, який вони проводять разом з сім’єю і друзями, прикрашають свої домівки, дарують один одному подарунки. Приємно отримувати подарунки, а дарувати, роблячи щасливим інших — це подвійна радість. За таким принципом педагоги КЗ «Центр еколого-натуралістичної (далее…)

Свято відкриття четвертої групи у НВК «Генічеська школа I-III ступенів № 3 — дошкільний навчальний заклад»

Опубліковано в Новини Херсона

«Мрії найкращі дитячі збуваються. Двері групи нової для них відчиняються!» — саме такими словами розпочався патріотичний захід «Я землі своєї паросток зелений», який відбувся 15 грудня 2017 року у дошкільному підрозділі НВК «Генічеська школа I-III ступенів № 3 — дошкільний навчальний заклад» Генічеської (далее…)

Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent»

Опубліковано в Новини Департаменту

24 грудня 2017 року у місті Києві, на базі Українського державного центру позашкільної освіти, був проведений фінальний (очний) тур Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent». Від херсонської області у конкурсі прийняла участь делегація у складі вихованця Олешківської (далее…)

Відбулася презентація книги «Поезії» Мацуо Басьо

Опубліковано в Новини Херсона

18 грудня у читальній залі бібліотеки училища культури відбулася презентація книги «Поезії» Мацуо Басьо (у перекладі Володимира Панченка), яку студенти IV НПМ-а і IV НІМ-д разом з викладачем Паршаковою Т.В. присвятили Року Японії в Україні. Для багатьох європейців ім’я Мацуо Басьо є символом Японії. (далее…)

Спортивно-розважальні конкурси до Дня святого Миколая

Опубліковано в Новини Херсона

19 грудня з нагоди Дня святого Миколая, у стінах Білозерського вищого професійно-технічного училища №6 були проведені спортивно-розважальні конкурси для учнів, проживаючих у гуртожитку. Гайдаєнко Ганна Валеріївна, керівник фізичного виховання, підготувала конкурси на будь-який смак: на витривалість, (далее…)

Солодкі подарунки для дітей

Опубліковано в Новини Херсона

Немає в світі малюка, котрий не мріяв би про щось особливе. Хіба можливо описати ту трепетну радість, коли дитина розгортає гарно запакований подарунок? Чи заглядали Ви у ту мить в дитячі очі?

У день Святого Миколая ліцей сфери послуг вирішив подарувати дітям свято, які прокинуться не під батьківським (далее…)

Юні натуралісти прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі плакатів до Дня журавля

Опубліковано в Новини Херсона

Щорічно гуртківці Генічеської станції юних натуралістів приймають активну участь у Всеукраїнському конкурсі плакатів до Дня журавля, який проводить біосферний заповідник Асканія — Нова.Та цей рік теж був не винятком. Діти гуртка «Дослідники заповідних стежок Херсонщини» (кер. Пирогов І.А.) дуже активно (далее…)

Міжнародні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu» відбудуться 15-17 березня 2018 року в м. Києві

Опубліковано в Новини Департаменту

15-17 березня 2018 р. відбудуться Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, (далее…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01