Archive for Грудень, 2017

Дорогі колеги!

Опубліковано в Новини Департаменту

64672654Сердечно вітаю вас з Новим роком та світлим Різдвом Христовим!

Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Тож давайте відкинемо сумніви і щиро, як у дитинстві, повіримо в чудо та відчуємо, як серце наповнюється любов’ю.

Хай не тільки в казкову новорічну (більше…)

Відбувся обласний збір лідерів учнівського самоврядування Херсонської області

Опубліковано в Новини Департаменту

Комунальним закладом «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради 21-22 грудня був проведений обласний збір лідерів учнівського самоврядування Херсонської області.

У заході взяли участь 33 учня з міста Херсона, Білозерського, Бериславського, Олешківського, Голопристанського районів, (більше…)

Волонтерська робота юннатів Херсонщини

Опубліковано в Новини Департаменту

Для мільйонів людей різдвяні та новорічні свята – це час, який вони проводять разом з сім’єю і друзями, прикрашають свої домівки, дарують один одному подарунки. Приємно отримувати подарунки, а дарувати, роблячи щасливим інших – це подвійна радість. За таким принципом педагоги КЗ “Центр еколого-натуралістичної (більше…)

Свято відкриття четвертої групи у НВК «Генічеська школа I-III ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад»

Опубліковано в Новини Херсона

«Мрії найкращі дитячі збуваються. Двері групи нової для них відчиняються!» – саме такими словами розпочався патріотичний захід «Я землі своєї паросток зелений», який відбувся 15 грудня 2017 року у дошкільному підрозділі НВК «Генічеська школа I-III ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської (більше…)

Всеукраїнський конкурс з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent»

Опубліковано в Новини Департаменту

24 грудня 2017 року у місті Києві, на базі Українського державного центру позашкільної освіти, був проведений фінальний (очний) тур Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent». Від херсонської області у конкурсі прийняла участь делегація у складі вихованця Олешківської (більше…)

Відбулася презентація книги «Поезії» Мацуо Басьо

Опубліковано в Новини Херсона

18 грудня у читальній залі бібліотеки училища культури відбулася презентація книги «Поезії» Мацуо Басьо (у перекладі Володимира Панченка), яку студенти IV НПМ-а і IV НІМ-д разом з викладачем Паршаковою Т.В. присвятили Року Японії в Україні. Для багатьох європейців ім’я Мацуо Басьо є символом Японії. (більше…)

Спортивно-розважальні конкурси до Дня святого Миколая

Опубліковано в Новини Херсона

19 грудня з нагоди Дня святого Миколая, у стінах Білозерського вищого професійно-технічного училища №6 були проведені спортивно-розважальні конкурси для учнів, проживаючих у гуртожитку. Гайдаєнко Ганна Валеріївна, керівник фізичного виховання, підготувала конкурси на будь-який смак: на витривалість, (більше…)

Солодкі подарунки для дітей

Опубліковано в Новини Херсона

Немає в світі малюка, котрий не мріяв би про щось особливе. Хіба можливо описати ту трепетну радість, коли дитина розгортає гарно запакований подарунок? Чи заглядали Ви у ту мить в дитячі очі?

У день Святого Миколая ліцей сфери послуг вирішив подарувати дітям свято, які прокинуться не під батьківським (більше…)

Юні натуралісти прийняли участь у Всеукраїнському конкурсі плакатів до Дня журавля

Опубліковано в Новини Херсона

Щорічно гуртківці Генічеської станції юних натуралістів приймають активну участь у Всеукраїнському конкурсі плакатів до Дня журавля, який проводить біосферний заповідник Асканія – Нова.Та цей рік теж був не винятком. Діти гуртка «Дослідники заповідних стежок Херсонщини» (кер. Пирогов І.А.) дуже активно (більше…)

Новокаховчанка виборола першість у конкурсі “Учень року 2017” серед ПТНЗ Херсонщини

Опубліковано в Новини Департаменту

12 грудня відбулася церемонія вручення нагород «Вогонь Прометея» переможцям обласного конкурсу «Учень року 2017» серед професійно-технічних навчальних закладів Херсонщини.

Конкурс проводиться в рамках обласної акції «З Україною в серці», започаткованої у 2014 році Навчально-методичним центром професійно-технічної (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01