Archive for Листопад, 2017

Студенти ХДУ проти насильства

Опубліковано в Новини Департаменту

28 листопада 2017 року студенти спеціальностей “Соціальна робота”, “Соціальна педагогіка” та “Психологія” та викладачі факультету психології, історії та соціології в актовій залі Херсонського державного університету переглянули показ-перфоменс «Жіночі голоси». Захід було підготовлено за ініціативи Херсонського (більше…)

Студенти долучилися до мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Опубліковано в Новини Херсона

15 листопада 2017 року на базі ДНЗ «Херсонське вище професійне комерційне училище» учні професійно-технічних навчальних закладів виборювали першість в ІІ етапі VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Урочисто відкрила Конкурс Ярослава Андрейко, (більше…)

Дано старт новому амбітному проекту “ШКОЛА АГРАРНОГО ЛІДЕРА”

Опубліковано в Новини Департаменту

21 листопада у Херсонському державному аграрному університеті було дано старт новому амбітному проекту ШКОЛИ АГРАРНОГО ЛІДЕРА.

Відкриваючи захід ректор університету Юрій Кирилов наголосив, що це школа для тих, хто прагне змін в собі, своїх господарствах, регіоні та в країні.

Зупиняючись на основних (більше…)

Студенти проти насильства!

Опубліковано в Новини Херсона

23 листопада 2017 року у Новокаховському приладобудівному технікумі в рамках акції “16 днів проти насильства” відбулася зустріч студентів групи П16- 1Д зі спеціалістами Центру соціальних служб для молоді Сулімовською О.В., Сорокіною Ю.О. та спеціалістом відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Кніщевською (більше…)

Революція Гідності, охрещена кров’ю

Опубліковано в Новини Херсона

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. Метою запровадження пам’ятної дати стало донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні (більше…)

Студенти змагалися за першість

Опубліковано в Новини Херсона

17 листопада у Каховському державному агротехнічному коледжі відбулося свято ДЕНЬ СТУДЕНТА. В рамках програми свята було проведено КВК між командами «Ветеринарний квартал» – ветеринарно-технологічного відділення та «Мачо і ботани» агрономічного і бухгалтерського відділень.

Команди показали свої таланти (більше…)

Відбулася ІV Всеукраїнська олімпіада з філософії

Опубліковано в Новини Департаменту

16-18 листопада Національним центром «Мала академія наук України» спільно з факультетом філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова була проведена ІV Всеукраїнська олімпіада з філософії для школярів задля популяризації філософської освіти і заохочення школярів (більше…)

Актуальні питання організації і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації у 2018 році

Опубліковано в Разное

21 листопада 2017 року відбулась прес-конференція на тему «Актуальні питання організації і проведення зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації у 2018 році».

Під час зустрічі були розглянуті наступні питання:

  • особливості зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року;
  • (більше…)

«Учитель року -2018»

Опубліковано в Новини Департаменту

Закінчився І (міський) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018». Сходинками педагогічного олімпу крокували 36 педагогів із 25 навчальних закладів міста, які продемонстрували креативність, творчий підхід, глибокі знання психологічних особливостей дітей та почуття гумору.

Члени журі відзначили (більше…)

Міс Осінь 2017

Опубліковано в Новини Херсона

Що не кажіть, а Україна здавна славиться красунями. Їм в усі віки були притаманні неповторна врода, світлий розум, працьовитість та багата фантазія. Багатьма такими рисами наділені дівчата Каховського професійного ліцею сфери послуг, які приймали участь у конкурсі “Міс Осінь 2017” 16 листопада 2017 року.

Усі (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01