Archive for Жовтень, 2017

Учні долучилися до благородної справи

Опубліковано в Новини Херсона

Осінь – це традиційно пора поганого настрою, нерідко навіть депресії, коли дуже не вистачає тепла та світла, не лише сонячного, а й душевного.

Мабуть, тому у навчальних закладах громади саме восени наприкінці жовтня відбуваються традиційні осінні благодійні ярмарки, коли кожен охочий може долучитися (більше…)

Відпочинок дітей пільгових категорій Херсонщини на Сумщині

Опубліковано в Новини Департаменту

З метою забезпечення соціального захисту та підтримки сімей військовослужбовців, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції захищаючи незалежність України, дітей військових, які були в АТО та дітей інших пільгових категорій, між Херсонською та Сумською обласними державними адміністраціями (більше…)

Координаційно-методична рада в Білозерці

Опубліковано в Новини Херсона

26 жовтня 2017 року на базі Білозерської районної станції юних натуралістів проведено засідання обласної координаційно-методичної ради з еколого-натуралістичної освіти та виховання учнівської молоді за темою «Національно-патріотичне виховання та його місце в системі позашкільних навчальних закладів еколого-натуралістичного (більше…)

У Херсоні пройшов ІІ тур обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини»

Опубліковано в Новини Департаменту

24 жовтня у трьох навчальних закладах міста: ЗОШ І-ІІІ ст. №55 (Комсомольський район), ЗОШ І-ІІІ ст. №28 (Суворовський район); ЗОШ І-ІІІ ст. №50 (Дніпровський район) пройшов другий тур щорічного обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини», у якому взяли участь діти-переможці І туру (більше…)

Нове життя Народного музею

Опубліковано в Новини Департаменту

26 жовтня у Херсонській багатопрофільній гімназії № 20 урочисто відкрили Народний музей – унікальний за своїми масштабами проект, що не має аналогів у місті чи області. Ця особлива для гімназій подія сталася за підтримки гуртка «Юні екскурсоводи», небайдужих батьків, випускників навчального закладу та (більше…)

Підсумки проведення обласного семінару-практикуму для вчителів географії за темою «Використання сучасних метеорологічних приладів на гідрометеорологічній мережі України»

Опубліковано в Новини Департаменту

Комунальний заклад «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради 25 жовтня 2017 року провів обласний семінар-практикум для вчителів географії на базі Херсонського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету. Тема семінару «Використання сучасних метеорологічних (більше…)

Відбулося районне методичного об’єднання вчителів

Опубліковано в Новини Херсона

24 жовтня 2017 року на базі Першопокровської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Зінченко Т.М., заступники директорів з навчально – виховної роботи Кобилянська Т.З., Синявська Г.Г.) відбулося районне методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу (керівник Федорець І.М., Нижньосірогозька ЗОШ І-ІІІ (більше…)

«Алея юннатівського руху»

Опубліковано в Новини Департаменту

Члени дитячого учнівського Парламенту комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради виступили з пропозицією започаткувати у місті Херсоні «Алею юннатівського руху».20 жовтня 2017 року вихованцями Центру спільно з ліцеїстами Херсонського Академічного (більше…)

Участь юннатів Херсонщини в осінніх обліках птахів на базі Біосферного заповідника «Асканія-Нова» ім. Ф.Е.Фальц-Фейна

Опубліковано в Новини Департаменту

З 20 по 21 жовтня 2017 року, з метою формування практичних навичок екологічних досліджень вихованців комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, проведено експедиційний виїзд «Участь в осінніх обліках птахів на території Біосферного заповідника (більше…)

Запрошуємо на День відкритих дверей

Опубліковано в Новини Департаменту

Хімічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує учнів старших класів, батьків, вчителів та всіх бажаючих на «День Відкритих Дверей», що відбудеться 28 жовтня та 16 грудня 2017 року о 12:00 у Великій хімічній аудиторії, вул. Льва Толстого, 12. м. Київ.

Під час (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01