Archive for Вересень, 2017

Дорогі освітяни!

Опубліковано в Новини Департаменту

Вітаю Вас з Днем працівників освіти – святом, яке возвеличує професію, обрану серцем і душею!

Саме Ви, освітяни, формуєте свідомість і громадянську позицію нового покоління юних українців, допомагаючи їм отримати якісну освіту та обрати свій життєвий шлях, закладаєте в юні душі почуття громадянина і (більше…)

Юні аграрії Херсонщини переможці ХІ Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад

Опубліковано в Новини Департаменту

З 20 по 22 вересня цього року юні аграрії Херсонщини у складі Старостіна Ярослава (учня 11 класу), Щербань Дарини (учениці 10 класу), Кобеляцького Тараса (учня 9 класу) та керівника делегації Гавриленко Тетяни Павлівни, керівника гуртка комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської (більше…)

«Актуальні проблеми розвитку дитячо-юнацького туризму і краєзнавства»

Опубліковано в Новини Департаменту

Напередодні професійних свят – Дня працівників освіти та Дня дошкілля – 22 й 23 вересня 2017 року з метою координації науково-методичної, організаційної і практичної діяльності з різних напрямів туристсько-краєзнавчої роботи у навчальних закладах Каланчацької селищної ради, відповідно до плану роботи (більше…)

День відкритих дверей

Опубліковано в Новини Департаменту

Традиційно у вересні комунальний заклад «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проводить День відкритих дверей.22 вересня 2017 року з метою активізації роботи з учнівською молоддю щодо формування у неї екологічної культури, залучення її до практичної природоохоронної (більше…)

Херсонські орієнтувальники «РУЛЯТЬ»!!!

Опубліковано в Новини Департаменту

17 вересня у Шуменському парку стартував VII етап обласних масових змагань з елементами паркового орієнтування «Зелений стадіон». Як завжди, гарні результати показали вихованці гуртків «Спортивне орієнтування», «Юні туристи» та «Пішохідний туризм» (керівники: ВасінаІ.В., Побіреська О. М.) Херсонського (більше…)

Фестиваль кіно у Херсоні

Опубліковано в Новини Херсона

У Херсоні пройшов V міський дитячий кінофестиваль «Кінокалейдоскоп». Минулого тижня в ККЗ «Ювілейний», в рамках проведення святкових заходів до 239-річчя Херсона, відбулася церемонія нагородження переможців.

Учасниками заходу стали учнівські колективи освітніх закладів міста № 1, 4, 5, 17, 21, 32, 34, (більше…)

Юні спортсмени зібрались на фестивалі Interpipe TechFest

Опубліковано в Новини Департаменту

Чим живе сьогодні інженерія, можна було побачити на фестивалі Interpipe TechFest в місті Дніпрі в парку відпочинку «Лавина» 16-17 вересня.

В одному місці було зібрано: багато новітніх технологій – роботи, дрони, 3D принтери, розумний дім, видовищні експерименти, популярну науку, найкрутіші технічні (більше…)

Марафон здорових звичок

Опубліковано в Новини Херсона

Виховання здорового учня, охорона здоров’я людини – основні проблеми всіх часів. Розуміння проблеми збереження власного здоров’я повинно формуватися з дитинства. Кожний повинен розуміти, що майбутнє країни – за здоровими поколіннями, бо тільки фізично і морально здорова людина здатна творити і приносити (більше…)

Минулого тижня Херсон відвідали гості з Норвегії

Опубліковано в Новини Херсона

15 вересня в рамках проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні», відбулась зустріч менеджерів проекту Крістін Ларсен, Одне Осланда, координатора проекту в Україні Наталії Бескупської та працівників управління освіти Херсонської міської ради.

Десять міст України (більше…)

Вітаємо переможців фінального етапу ІV Всеукраїнської дитячої мистецької акції «Мій Шевченко – мій світ»!

Опубліковано в Новини Департаменту

У місті Києві 13-16 вересня цього року відбувся фінальний етап ІV Всеукраїнської дитячої мистецької акції «Мій Шевченко – мій світ», яка щорічно проводиться Малою академією наук спільно з Національним музеєм Тараса Шевченка.Основними завданнями заходу є підтримка талановитих школярів, формування їхнього (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01