Archive for Липень, 2017

ПЗОтВ “Крилатий” приймає на відпочинок дітей!

Опубліковано в Разное

У ПЗОтВ “Крилатий вже відпочили 280 дітей Херсонщини за рахунок держбюджету. Табір розташований саме на морському узбережжі в санаторно-курортній зоні, що в 8 км від причорноморського міста-курорта Скадовськ; від берега Джарилгацької затоки Чорного моря до найближчої будівлі – 50 м.

На території (більше…)

ІСТОРИКО-КУЛЬТОРОЛОГІЧНИЙ КВЕСТ У ПОНИЗЗІ ДНІПРА «КОЗАЦЬКА СЛАВА»

Опубліковано в Разное

   16 червня, 7 липня 2017 року відбулося проведення історико-культорологічного квесту у пониззі Дніпра «Козацька слава». Метоє даного заходу є  виховання в учасників почуття поваги та гордості за власний народ, його славетну історію та її багатогранні прояви. У ході квесту організатори показували нерозривний (більше…)

Юніори Херсонської області – серед кращих на чемпіонаті України з авіамодельного спорту

Опубліковано в РазноеЗ 7 по 10 липня в с. Петропавлівська Борщагівка Київської області відбувся чемпіонат України з авіамодельного спорту серед дорослих та юніорів серед  кордових  авіамоделей. Усього на чемпіонаті зібралися 100 спортсменів з 9 областей України.

      У юніорському заліку класу F-2-D,  Ткач Ігор, (більше…)

Колектив «Калиновий цвіт» підкорив своїм виступом Грецію!

Опубліковано в Разное

Нещодавно вихованці Народного художнього колективу ансамблю народного танцю «Калиновий цвіт» Херсонського Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради (керівник колективу Малінська І.Г.) повернулись з Греції, де проходив  відкритий  Міжнародний  фестиваль-конкурс мистецтв  «Gold Stars Olympus (більше…)

Інформація про абітурієнтів із Криму та м. Севастополя, які бажають вступити до вищих навчальних закладів м. Херсон

Опубліковано в Новини Департаменту

На «гарячу лінію» управління освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації було прийнято 21 дзвінок та розглянуто 22 звернення осіб, яким було надано консультативну допомогу з питань навчання абітурієнтів з Криму.

Внесено в базу 41 звернення зі стислим змістом питання і відомості (більше…)

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань з радіозв’язку на коротких хвилях

Опубліковано в Разное

26-28  червня цього року комунальним закладом «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проведено   ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих  змагань  з радіозв’язку на коротких хвилях. Змагання проводились у м.Скадовську  на базі пансіонату «Південний».

У змаганнях (більше…)

Козацькими стежками Кінбурнської коси

Опубліковано в Разное

Вихованці туристсько-краєзнавчих гуртків комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради під керівництвом Кульчицького О.Є. та Кульчицької Н.М. здійснили експедицію на місце знаходження Ракової січі – Кінбурнську косу.

Експедеційний маршрут розпочинався (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01