Archive for Червень, 2017

Свято снопа

Опубліковано в Разное

    У комунальному закладі «Центр еколого-натуралістичної  творчості учнівської молоді»Херсонської обласної ради   22 червня проведено захід «Свято снопа».  Проводили захід  заступник директора Коротка Т. О. та керівник гуртка Пирожок Т.А..  Учасниками свята були вихованці екологічного театру «Маків (більше…)

Всеукраїнський захід– Student Education Wave Forum TAVRIA 2017

Опубліковано в Разное

Всеукраїнський захід– Student Education Wave Forum TAVRIA 2017   направлений на розвиток лідерського потенціалу та самовдосконалення молоді. В рамках заходу також відбулося святкування Дня молоді.

Метою форуму є розвиток лідерського потенціалу студентської молоді, підвищення рівня знань учасників (більше…)

Вітаємо переможців з Херсонської області!

Опубліковано в Разное

З 13 по 15 червня 2017 року у Києві відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості».

       Свою майстерність у головній номінації конкурсу –  «Керівник гуртка» за науково-технічним напрямом позашкільної освіти – демонстрували (більше…)

З Днем Молоді!

Опубліковано в Разное

Шановна молодь Херсонщини!

Мабуть, всі знають, що щорічно в останню неділю червня українці відзначають День молоді. Це свято є унікальним та особливим. Адже молодість – це свiтанок життя, це романтика, радiсть, свiтлi мрiї про майбутнє, молодечий запал. Попереду у кожного з вас довга життєва дорога, (більше…)

Ректорат: завершення навчального 2016/2017 року, підготовка до вступної кампанії

Опубліковано в Разное

19 червня під головуванням Юрія Кирилова відбулося чергове засідання ректорату. Основними питаннями, які були винесені на розгляд – результати роботи Ради ректорів, яка відбулася минулої п’ятниці у ДВНЗ «ХДАУ»; проміжні результати ЗНО; вступна кампанія 2017 р.; завершення навчального року; навчальне (більше…)

У Чаплинській громаді змагалися юні туристи і краєзнавці

Опубліковано в Разное

У системі навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів туризм постає діяльністю, що поєднує подорож та пізнання довкілля.

Що може бути цікавішим та більш захоплюючим для дітей та підлітків? Кожна туристська подорож формує певний досвід терплячого долання незручностей, виховує любов (більше…)

Щорічні освітні виставки «Інноватика в сучасній освіті» та «World Edu» відбудуться 24-26 жовтня в Києві

Опубліковано в Разное

24-26 жовтня 2017 року відбудуться Дев’ята Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» в Київському Палаці дітей та юнацтва.

У програмі виставок:

  • Презентація здобутків закладів освіти, органів управління освітою, наукових установ, (більше…)

Всеукраїнські відкриті змагання з авіамодельного, ракетомодельного спорту та повітряних зміїв

Опубліковано в Разное

 

3 15 по 17 червня цього року комунальним закладом «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради у місті Скадовську проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань  з авіамодельного, ракетомодельного спорту та повітряних зміїв.

У змаганнях взяли участь (більше…)

Історико-культорологічний квест у пониззі Дніпра на байдарках

Опубліковано в Разное

16 червня 2017 року для 60 юннатів області проведено історико-культорологічний квест у пониззі Дніпра «Козацька слава». Захід проведено комунальним закладом «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді спільно з молодіжними громадськими організаціями «Олешшя», «Артхаос» на виконання заходів (більше…)

Проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з судномодельного спорту

Опубліковано в Разное

08 червня цього року комунальним закладом «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради проведено                   ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з судномодельного спорту. 38 учнів з Бериславського, Білозерського, Великолепетиського, (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01