Archive for Січень, 2017

Стартував ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії України у 2016/17 навчальному році!

Опубліковано в Новини Департаменту

Із року в рік учні зі всієї Херсонської області збираються на захід, що піднімає рівень наукового пізнання молоді Херсонщини, формує обдарованим дітям міцний фундамент для їх подальшої дорослої наукової діяльності – Всеукраїнський конкурс-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії (більше…)

Погоджено План заходів щодо реалізації обласної програми “Молодь Херсонщини” на 2017-2021 роки

Опубліковано в Новини Департаменту

27 січня у приміщенні управління освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації відбулося друге засідання робочої групи щодо розробки проекту нової редакції обласної програми «Молодь Херсонщини» на 2017-2021 роки.P1010735Метою Програми є створення сприятливих умов для розвитку і самореалізації молоді, (більше…)

Студентська та учнівська молодь вшанувала пам’ять Героїв Крут

Опубліковано в Новини Департаменту

29 січня 2017 року пройшли урочистості з нагоди відзначення Дня пам’яті Героїв Крут. Громадськість Херсонщини зібралася біля меморіалу «Слава Україні!», щоб вшанувати пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути.

Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі (більше…)

Вони загинули за Україну

Опубліковано в Новини Херсона

Український народ щороку вшановує пам’ять про молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі.

З метою формування громадянської життєвої позиції, усвідомлення себе патріотом і громадянином України у Воскресенській (більше…)

Хто не знає свого минулого – не вартий свого майбутнього

Опубліковано в Новини Херсона

Народна мудрість говорить: «Хто не знає свого минулого – не вартий свого майбутнього». І це дійсно правда, бо так само, як дерево тримається на землі своїм корінням, людина тримається на землі своїм минулим. Людина, яка не знає минулого, – як перекотиполе: куди вітер подме – туди й воно котиться; куди (більше…)

Методисти навчаються

Опубліковано в Новини Херсона

26 січня 2017 року, у рамках роботи Школи методистів, під час методичного практикуму відбулося чергове навчання методистів Нижньосірогозького РМК з теми «Реалізація посадових обов’язків методистами у процесі управління неперервним підвищенням кваліфікації педагогічних кадрів»2На занятті розглядалися питання, (більше…)

Молодь обирає здоров’я

Опубліковано в Новини Департаменту

25 січня 2017 року відбулася Студентська Акція «Студентська молодь за здоровий спосіб життя». Ця Акція була проведена в рамках виконання плану заходів щодо реалізації у 2016 році обласної програми «Молодь Херсонщини». Головною метою Акції є популяризування широкої інформаційної кампанії із пропагування (більше…)

«Україна – єдина країна»

Опубліковано в Новини Херсона

У Нижньоторгаївській загальноосвітній школі Нижньосірогозького району, з нагоди Дня Соборності України, пройшов тиждень громадянської самосвідомості «Україна – єдина країна».

У всіх класних колективах пройшли виховні години, які були спрямованні на поглиблення знань учнів про історію виникнення свята (більше…)

« Україна є, була і буде»

Опубліковано в Новини Херсона

Вкотре високий дух патріотизму проявили учні та вчителі Червонопартизанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Приводом для цього став Тиждень патріотичного виховання (16.01-22.01.2017 року), присвячений Дню Соборності України. Розпочався тиждень із урочистої лінійки «Україна – єдина і неподільна (більше…)

Подорож до Львова

Опубліковано в Новини Херсона

Важливим педагогічним завданням сучасності є виховання підростаючого покоління в народному дусі, на основі національних духовних і культурних традицій. Саме з цією метою педагоги Будинку творчості і Нижньосірогозької загальноосвітньої школи організували під час зимових канікул для школярів екскурсійну (більше…)

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01

  • Icon 01